2733
2734

این برای من سواله که رو چه حسابی دوست میشن اخه وقتی رابطه ته نداره بعد اون مرده الویت اول زندگیش یکی دیگس پس براچی دوست میشن؟چرا دیگه برای خودشون ارزش قائل نمیشن 🤔🤔

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

بی اصالتی و بی ارزشی، فقر فرهنگی، بی خانوادگی و ...

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عهههههههههه سگ تو روح همه شون 

چه مرده که چراغ سبز نشون میده چه دختره که وارد این جور رابطه ها میشه.. 

من بهتره دهنمو وا نکنم 🤐

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

😞😞😞دقیقا مشکل و دغدغه ی منه چیزی که زیاد پسره اخه خداشاهده انقد دختر که دور شوهر من هست دور جاستین بیبر نیست😞😞😞😞

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
بی اصالتی و بی ارزشی، فقط فرهنگی، بی خانوادگی و ...

واقعا خیلی بده ارزش زن خیلی اومده پایین 

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

خیلی دلایل زیادی داره

یکیش پول 

یکیش هم بعضی دخترا به قصد سو استفاده دوست میشن و از طرف اخاذی میکنن 

یکی دیگه از دلایلشگ عاطفی بود و زود باور بودن بعضی از دختراست که گول مرد متاهل رو میخورن و عواطفشون اجازه نمیده به عاقبت کار فکر کنن

بعضی هاشون واقعا نمیدونن مرده متاهله

یا مثلا میگن تو فرآیند طلاقیم

دوستم واقعا دختر خوبیه و قصد ازدواج داره 

جدیدا دیدمش میگه با چند مورد جدیدا دوست شدم متاهل از اب دراومدن انقدر عوضین

البته دوستمم رابطه اش رو سریع کات کرده 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

هررررررزه هستن البته خیلی چیزای دیگه هم هستن اینجا جاش نیست بگم 

انگل های جامعه مودب ترین چیزیه که میتونم دربارشون بگم 

ی مشت عقده ای  و گدا گشنه که واسه ذره ای محبت و ی کادو و ی کافی شاپ با هر خری دوست میشن فرق نداره طرف زن داشته باشه بچه داشته باشه و...

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم   
2706