2733
2739
عنوان

بچم مریضه😢

372 بازدید | 7 پست

دوهفته ابریزش بینی فقط داشت سه روز پیش چرکی شد ابریزشش بعد سینه اش انقد خلط داره ک گاهی وقتا نفسم بالانمیاد دکتربردم سفکسیم .. کتوتیفین...  تبم کرده ازدیروز😢نمیتونه بچم بخابه سرفه میکنه خلطا میاد توحلقش ب خفه شدن میرسه دارم میمییرم 

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم

الهي عزيزم.الان من متوجه نشدم دكتر بردي؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چای بانونه . حریره. سوپ .شوربا. همه چی میدمش😢😢بزور دوتاقاشق میخوره2سالشه

اي جون دلم.عزيزم دختر من دور از جون بچت انفلانزا گرفته بود ١٠روز مريض بود.روز دهم يكي اينجا گفت عصاره گوشت بده.اينم ١٠روز لب ب هيچي نزده بود فقط تو بيمارستان سرم زده بودن بش.باومدم عصراره با سرنگ دادم واقعا نتيجشو ديدم

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بخور سرد هم عاليه.اينجور موقع ها دكتر دختر من ك دكتر عالي اي هستن بهش اسپري سالبوتامو ميده ك واقعا از هر شربتي بهتره.والبتت شربت زاديتن هم عاليه.

2738