2733
2734
عنوان

کمک کنید لطفا پکیج چی خوبه ایران رادیاتور یا بوتان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26477 بازدید | 26 پست
کسی دیگه اطلاعی نداره؟

سلام من میخوام منزلمون رو پکیج کنم تاپیک شما رو دیدم

شما چه پکیج ورادیاتی گرفتید ..آیا خوب بوده راضی هستید.مدل پکیج واسمش ممنون

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
سلام من میخوام منزلمون رو پکیج کنم تاپیک شما رو دیدم شما چه پکیج ورادیاتی گرفتید ..آیا خوب بوده راض ...

سلام گلم

پکیج ایران رادیاتور گرفتیم و رادیات هاش رو لورچ پربازده

همه میگن این ترکیب خیلی خوبه

یعنی هم پکیج خیلی خوبیه هم رادیات ها

هنوز استفاده نکردیم تازه دیروز نصب کردیم هنوز مستقر نشده ایم توی خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم پکیج ایران رادیاتور گرفتیم و رادیات هاش رو لورچ پربازده همه میگن این ترکیب خیلی خوبه یعن ...

دوست عزیزم سلام چقدر تموم شد براتون.و

سلام گلم پکیج ایران رادیاتور گرفتیم و رادیات هاش رو لورچ پربازده همه میگن این ترکیب خیلی خوبه یعن ...

رادیات رو پره ای خریدید یا متری

2731

سلام عزیزم من تازه وارد سایت نی نی سایت شدم و واقعا از جامع بودن سایت لذت می برم سوال شما رو دیدم و برام جالب بود منزل خود من 130 متری هستش و من خیلی میخواستم پکیج با قیمت مناسب و داخلی خریداری کنم برای همین تو سایت های مختلف سرچ کردم با سایت شوفاژ اشنا شدم خیلی خوب به من راهنمایی دادن و پاسخ گویی خوبی دارن و به من پیشنهاد دادن پکیج ایران رادیاتور 24000 هزار مدل L رو خریداری کنم و من واقعا از خریدم خیلی راضیم و تازه چون تهران هستم پکیج را با کارت خوان درب منزلم تحویل دادن این کار باعث شد استرس من خیلی کم بشه و خب از خریدم واقعا راضی بودم و خیلی قیمت های مناسبی به من ارائه دادن امید وارم نظرم برای شما مفید باشه 

ایران رادیاتور

واقعا خیلی عالیه ایران رادیاتور از موقعی که خریدم واقعا راحت شدم کیفیت خوبی داره صدای کمی تولید می کنه و من به توصیه یکی از دوستانم از سایت اینترنتی شوفاژ خریدم به خاطر کرونا نمی تونستم از منزل خارج بشم گفتم تحویل بگیرم بهتره الانم قصد دارم برای منزل جدیدمون دوباره همین کارو کنم چون درب منزل پرداخت انجام میدم خیالم راحته خیلی هم سریع پکیج به دستم رسید

2738

سلام  و وقت بخیر خدمت شما

میتونید از پکیج ایران رادیاتور 24000 مل m یا L استفاده کنید که به راحتی جاب کارو رو میده ما داخل وب سایتمون یه مقاله کامل درباره مقایسه پکیج ایران رادیاتور با بوتان منتشر کردیم که میتونید مطالعه بفرمایید و راحت تر انتخاب کنید.

موفق باشید

سلام دوست عزیز ما برای خونمون خیلی دنبال پکیج بودیم و قیمت گرفتیم اینور انور خیلی برام گارانتی و خدمات پس از فروشش مهم بود کلی تو اینترنت سرچ کردم و قیمتها رو مقایسه کردم خدایی بخوام بگم یه سایت هست که تخصصی فروش پکیج انجام میده و تخفیفای بالایی هم میزاره اسمش سپهر انرژی من لینکشو میزارم خواستید برید ببینید پاسخگوییشون عالیه

خرید بهترین پکیج دیواری

بنظرم با توجه به اینکه پکیج خارجی تو بازار موجود نیست تو پکیجای بوتان پرلاپرو و تو پکیجای ایران از سری L انتخاب کنید چون قطعاتشون اروپائی هستن
این مطلب به این موضوع کامل اشاره کرده
http://www.ensafnews.com/444066/پکیج-ایران-رادیاتور-بخریم-یا-بوتان/