2737
2734
عنوان

دارم دق میکنم دل داداشمو شکستم💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 252188 بازدید | 1107 پست

بنظر من ادم هیچوقت نباید تو فرایند طلاق دو نفر دیگه دخالت کنه. نه کمک کنه واسه آشتی نه واسه طلاق.

همینطورم که فردی که داره طلاق میگیره نباید از اطرافیانش هیچ انتظاری داشته باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم بعد 2 روز اومد خونه من باز تنها اومد جا نداشت ک بخوابه اومد از خواهرمم ناراحتربود ک چرا راش. نداده شب ولنتاین بود شوهرم کای برنامه ریخته بود واسه اونشب ک مثلا دوتایی تنها باشیم نگم براتون ک  چ داغون بود و دق و دلیشو سر من خالی کرد 

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
2731

داداشت و زن داداشت میخوان اشتی کنن برگردن به زندگیشون شوهرت ناراحت چون زحمات خودش به هدر میره😒

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
داداشم بعد 2 روز اومد خونه من باز تنها اومد جا نداشت ک بخوابه اومد از خواهرمم ناراحتربود ک چرا راش. ...

خب شوهرت چ بد بوده

حالا چي ميشه ي شبه ديگه

برنامش ميموند واسه ي شب ديگه

داداشت خودش خونه نداره؟؟؟

2740

داداشت چرا نمیره خونه مامان و باباتون همش دور و بر شما و خونتون میپلکه من نفهمیدم اینهمه خجالت از چیه چرا باید بیشتر از زندگیش نگران سوال و جوابای بقیه باشه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
داداشت و زن داداشت میخوان اشتی کنن برگردن به زندگیشون شوهرت ناراحت چون زحمات خودش به هدر میره😒

بنده خدا زحمت کشیده نمیشه ک باز برگردن فقط طلاق😐

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
دقیقا مام گفتیم تکلیف مارو روشن کن یا طلاق یا زندگی

باید بشون فرصت بدین اتفاقا تو طلاق نباید عجله کرد.باید یه مدت دور از هم باشن.حالا شاید اینها هم این مدت که دور از هم بودن فهمیدن که بدون هم نمیتونن زندگی کنن و نمیخوان جدا شن مثلا.

تازه خیلیها طلاق رو میگیرن و بعد از چند یپسال دوباره به هم برمیگردن اینها طفلکها فعلا جدا نشدن.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
خلاصه صب شد مام ولن رو شروع کردیم ک بریم باهم بیرون دوباره دیدم داداشم زنگ زده ب زنش ک پاشو بیا خونه ...

خوب شاید همو‌میخوان نمیگه بیا ک دعوا کنیم ک 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706