2737
2734
عنوان

وووای با شیطنت بچم چکارکنم

486 بازدید | 58 پست

دوسال و نیمه وااای حرف گوش نمی‌ده جدیدا جیغ ودادم میزنه اصلا نمیشینه فقط میدوه بخدا خسته شدم عصبی شدم اصلا به حرفم گوش نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای پسره لابد🥴

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

خیلی سخته باید صبوری کنی

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2738

جیغ و داد کنی بدتر میشه فقط تحمل کن 

کار خوب میکنه تشویق کن خودش ب مرور میفهمه

دختر عمه ی من انقدررر ب بچه ش تذکر داد و سرش جیغ میزد دعواش میکرد

الان هم بدتر شده هم از مادرش بدش میاد قشنگ میگه دوستت ندارم مامان جلو همه

خب اون دنبال باز یه و تا ۳سالکی مدارا کنید بهتر میشه، نگو چقدر نیروی بشین دیگه!

بگو مامان بیا اینجا باهم بازی کنیم، بعد بگو نقاشی یا لگو یا حتی من گوشیم دوتا داستان و بازی با اعداد ریختم پسرم عاشقشون هست در حد نیم ساعت ام نمیدم البته اینو 

قائم موشک بازی وای ی جاهایی قایم میشه تابلو ولی خیلی خوبه

۳بار تعلیقی ام،از من بترس

واییی بخدا دخترمن همش 9ماهشه ولی دیونه شدم از دستش خواب نداره 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

تا وقتی کارش خطرناک نیست به روش نیار 

سعی کن حواسش رو پرت کن

تو این سن عادیه این کار هاش

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2706