2737
2734

بچه ها از لحاظ خوشگلی خیلی خوبم همیشه سر زبون ها بودم"قدم ۱۷۲ وزنم ۶۰ "پوستم سفید خلاصه ازهر لحاظ الحمدولله خوبم"هرکی منو میبینه میگه خیلی خوشگلی حتی بیشتر فامیلو رفیقای شوهرم گفتن خوشبحال شوهرت اینو شنیدم "ولی الان که میبینم خیلی خوشگل پیداشوده کلی دماغ عملی لب ژل گونه ها ژل واقعن عروسکی شودن🙁حس میکنم خیلی معمولی شودم دیگه"بدترش اینه ۵ ساله آرزو دارم فقط دماغمو عمل کنم ولی نمیزارن😫درحالی که مردم رسیدن به عمل کردن کل بدنشون چه برسه ب بینی"واقعن افسردگی گرفتم توروخدا نگین ناشکر نباش چون واقعن آرزو عمل کردن بینی ور دلمه 

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

نفری 10 تا صلوات گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3918108/اینم-از-سفره-مهمونی-ماعکس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفری 10 تا صلوات گزارش بزنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3918108/اینم-از-سفره-مهمونی-ماعکس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
منم دوست دارن فقط  بینی عمل کنم

نمیزارن "من فقط یه خورده بینیم گوشتیه فقط یه خورده با عمل کردنش خیلی عوض میشم

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌

واقعا ک خودتو همجوری ک هسدی بپذیر ادم ک نبتبد عین مردم باشه هرکسی یجوری خاصه و خاص بودن تو تو این ظاهر ملیحته 

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

اتفاقا چند سال بعد عملیا خز میشن و قیافه ی خدادادی کاملا فیک میشه اینهمه پای ماهواره میشینین دقت کنین خارجیا همونجوری که هستن خودشونو دوس دارن آرایش ملایم فقط برای زیبایی و حتی موی صورتشونم پره ببین اصلا زندگیمونو پای چی میذاریم خدا

خدا و دیگر هیچ🌹
2738

دیروز تو فروشگاه چند تا خانم به ظاهر با کلاس بودند .خیلی بد بینیشون رو عمل کرده بودند .خیلی سر بالا و نافرم بود .ولی معلم دخترم خیلی طبیعی عمل کرده .فقط مراقب باش جای خوب عمل کنی وبه چهرت بیاد .

نمیزارن "من فقط یه خورده بینیم گوشتیه فقط یه خورده با عمل کردنش خیلی عوض میشم

خب برای منم همینطور امروز یکی از دختر خاله هام عمل کرد.یک ماه پیش هم یکی دیگه شوهرم میگه مگه دماغت کجه میخ ای عمل کنی😐

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
واقعا ک خودتو همجوری ک هسدی بپذیر ادم ک نبتبد عین مردم باشه هرکسی یجوری خاصه و خاص بودن تو تو این ظا ...

متاسفانه تو خاندان شوهرم همششششش بحث زیباییه اطرافمون معمولیای قدیم الان با عمل کلی خوشگل شودن"حالا من که تا پارسال خوشگل طبیعی بودم حس میکنم دیگه خیلی عادی شودم نسبت به اینا

شما وقتی خوشگلی، دیگه خودتو اذیت نکن که بقیه بی عمل یا با عمل چه جوری میشن

چهره ادم خوشگل به دل بقیه می شینه (در کنار اخلاق خوب) دیگه اینکه بقیه چه جورن مهم نیست

اگر چیزی به اسم عمل زیبایی هم وجود نداشت، باز همیشه حوشگل تر از ادم پیدا میشه، ادمایی که کنارشون احساس معمولی بودن بهت دست بده، بی خیال باش و قدر نعمت بدون

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706