2737
2739
عنوان

بیاین یه تشخیص جنسیت بزنیم

86 بازدید | 11 پست

از اواخر هفته ۶ تهوعم شروع شد

صبحا بالا میاوردم بعد دمیترون میخوردم اگر نمیخورم کل روز حالم بد بود

توی ماه چهار ک وارد شدم تهوعم بهتر شده ولی شب بالا آوردم

وقتی تووعم شدید بود شیرینی میخوردم بالا میاوردم وهمش ترشی و شوری میخوردم الان شیرینیم میخورم وبدم نمیاد

شکمم خیلی نیومده جلو .خیلی کمه.

هاله سینه امم قهوه ای تیره شده

نظرتون چیه؟

دختر

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به شرافتم قسم یا دختره یا پسر

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2738
خخخخخ مرسی

من همه علائمم دختر بود،بچه پسر شد.

بارداری اولم کلا متفاوت با الان بودم اما اونم پسربود.

ب علائم توجه نکن. فقط سونو

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.