2733
2739

فکر کنم توده نیست لوزه هاته دیگه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخه من لوزه سوم دارم گلوم رو دست میزنم شبیه توده ست حالا بعضی وقتا بزرگ هم میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740

کدوم سمت گلوته؟کنار یا وسط؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

شاید استخونی چیزی توی گلوت گیره کرده باشه، منم همینطور بودم سه هفته درگیر شدم چند تا دکتر رفتم و همگی به اتفاق میگفتن چرک نداری و الکی واسم هی آنتی‌بیوتیک تجویز میکردن و آمپول پنی سیلین، خلاصه خوب نشدم و فووووق العاده گلو درد داشتم بطوریکه به سختی لقمه قورت میدادم فکر میکردم سرطان حنجره گرفتم، تا اینکه رفتم پیش ی خانومی انگشت انداخت داخل حلقم البته با دستکش پلاستیکی و یک استخون درآورد، خدا شاهده بعد از چند ساعت خوب خوب شدم، حالا شاید بهم بخندید ولی واقعا گلوم خوب شده ، تاپیک هم زده بودم ولی کسی بهم جواب نداد، میتونی ببینی عزیزم،😊

آقا نیستم 😊