2733
2739
عنوان

اونایی که هدیه روز زن نگرفتن😐

813 بازدید | 47 پست

خانما چرا اینجوری رفتار میکنید😐

بقول دوستمون شده روز حسرت و هرکی یه طرف افتاده😐😂

ماه دیگه روز مرده...جبران کنید و چیزی نخرید تاااااامااااام😐😂

حرص خوردن نداره😊

آرامش خودتون رو حفظ کنید بابا😕😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولنتاین کم بود پشت بندش روز زن خدای ما رو از دست زنای ندید بدید نجات بده سایتو کردن عزای عمومی برای هدیه نگرفتگان😂😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

من قصد دارم ي تبريكم نگم ولي برا بابام بهترين كادورو بخرم 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2740

نگیرم براش عین خیالش نیس..بیشتر مردا عین خیالشون نیس و این منو بیشترحرص میده..البته هنوز تااخرشب وقت هستا😂نا امیدنباشین مثل من😍😂😂من کادو تولدشو ولنتاینو گذاشتم همون روز مرد بدم...

من فعلا کادو نگرفتم

نگیرم هم برام مهم نیست. اولا میدونم بخاطر خرده خرجایی که برای خونه تراشیدم دستش خالیه

دوما بی مناسبت خیلی گل و هدیه گرفتم

صادقانه بگم اگر غیر از این بود یعنی داشت و نمیخرید یا کل هدیه ها خلاصه میشد تو روز زن و تولد، حتما ناراحت میشدم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
کادو یعنی چی اصلا من نمیفهمم

چیز بدی نیست😂😂😂انشاءالله ی روز تجربش میکنی😂😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706