2752
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

219 بازدید | 33 پست

خانوما لطفا نظرات و تجربیاتتون رو درمورد زایمان طبیعی و سزارین بگید من بچه اولمه هیچ تجربه ای ندارم و هرکسی یه چیزی میگه ولی خودم دوس دارم بتونم طبیعی زایمان کنم اما یه ترسی دارم سزارینم دوس ندارم توروخدا راهنمایی کنید ممنوم

سکوت تنها صدای خداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طبیعی عالی بدون درد البته برا منک ی چیزی زدن تو رگم ک بی حسی بود بعدم ی ماسک دادن خابم برد ینی گیج بودم ولی موقع زوراش ازم گرفتن گفتن بی زحمت دوتا زور بزن

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2731

منم بچه اولمه دوست دارم بدونم الانم چند روز دیگه میرم تو هفت ماه دیشبم کلی دل درد پریودی داشتمم شدید امروزم یکم خفیف تر ولی درد واژن و شکم دارم شکمم دردناک شده و ادرارم تیره میترسم زایمان کنم اتقباضاتم عین قاعدگی بود قشنگ چندین ساعت کمر درد و گرفتگی عضلات امروز دارم خفیف تر از دیشب 😭😭

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠

واسه بچه طبیعی خیلی بهتره ولی خوده مادر خیلی اذیت میشه البته بستگی ب بدنت وشرایطت داره.من ک سزارین انتخاب میکنم چون خیلی خیلی ضعیفم نمیتونم طبیعی

خداجونم مارو از این بلاتکلیفی ومشکلات مسخره نجات بده🙏واسه حل مشکلاتمون وخونه دار شدنمون یه صلوات میفرستین؟؟..
2706