2737
2739

سلام دوست جوونا خوبین.

میخام بیام از یافت آباد مبل بخرم.

نوزاد همراهمه.

از کجاش مبل بخرم بصرفه تره و قیمتها مناسبتره؟

دنبال کار استیل و راحتی هستم.

ممنونم

همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

هم استیل میخوای هم راحتی؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من تا حالا اونجا نرفتم. نمیدونم از کجاش خرید کنم بهتره

برو نعمت آباد؟

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
نه فعلا استیل میخام. در حد ۲۰  ۲۵ تومن نهایتش.

شهرک ولیعصر نرو اصلا و به هیچ وجه 

بنظرم دلاوران عالیه واسه مبل اگه یافت اباد میری خود یافت اباد برو  کارگاهاشم نرو جنساشون بنجول و یچیز دیگه تحویل میدن من مبل خریدم باورت نمیشه اصلا دلم نمیخواست از وانت بذارن پایین سر 2ماه فروختمشون اصلا سمت شهرک ولیعصر نرو و خوب برانداز کن و اینکه اگه میتونی بچتو نبر

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
شهرک ولیعصر نرو اصلا و به هیچ وجه  بنظرم دلاوران عالیه واسه مبل اگه یافت اباد میری خود یافت اب ...

کسی نیست واسم نگه اش داره‌

یه ماهه است از طرفی مبلامون هم خیلی داغونه.

رفتی خوب بگرد بتونی از خود پخش یا تولیدی هاش مدلی که مدنظرته بخری خیلی به صرفه تره من 2 سال پیش جل ...

رها جان یعنی برم داخل پاساژها؟؟

کسی نیست واسم نگه اش داره‌ یه ماهه است از طرفی مبلامون هم خیلی داغونه.

اخه با بچه خیلی سخته اگه میبری حتما کالسکشو ببر 

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2706