2737
2734
عنوان

همسرم یه کادوی برا مامانش...

2735 بازدید | 119 پست

برا کادو روز زن همسرم گفت چیزی نمیخواد بگیری ولی من اصرار کردم 100 بیشتر نداد گفتم با این تفم کف دستم نمیندازن بعد برم با این پول برا دو نفر خرید کنم گفتم بیشتر نمیدی من میرم فقط برا مامانم چیزی میگیرم اونم سریع دستپاچه گفت باشه میام بریم برا جفتشون بخر رفتیم کادو روز مادر برا مامانش یه مانتو گرفت 500  ولی برای مامان من چون گشتیمو چیزی که میخواستمو  پیدا نکردیم 200 پول داد تو پاکت بهش دادم  خیییلی فرق میزاره  چن وقت قبلشم مسافرت بودیم گفت برا پدراچیزی نمیگیریم منم رفتم یه برس چوبی برای بابام گرفتم لازم داشت ولی اون تا رسیدیم گف روم نمیشه رفت برا باباش کفش  300خرید!! 😐  دلم میخواد بزنم لهش کنم چن وقتم میگفتم خریدای عید من هی بهانه اورد  میدونمم منو خون به جیگر میکنه تا خرید عید بکنم

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما خودت بايد براي مادرت سنگ تموم بزاري 

از اون نبايد توقع داشت

مرد اگه شعور داشته باشه كه ميفهمه اينچيزارو

بيشعورم باشه همه چيز دست خودته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چقدر درگیر خانواده هایید زندگیتون و بکنید بابا جان

وآای دقیقااااا 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

۵۰۰دادید مانتو برامامانش من بودم لهش میکردم😐🤣🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738

خب چرا رک نمیگی!؟ 

نمیفهمم

مامان اون مامانه مامان شما یامان ؟ دور از جونش

خیلی راحت بگو هدیه ها باید برابر باشن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

من واسه مامانم ۷۰۰ پول دادم .خودم از قبل جمع کردم .به شوهرمم نگفتم . به مامانش حتی زنگم نمیزنم آدم بیشعوریه

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

شوهر من برعکسه همش میخوادبرای خونواده م کادو بگیره من نمیزارم ولی برا خونواده خودش به زور میگیرم😂

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

کاش با اون صد تومن براهردوشرن یه چیز ارزون میگرفتی ولی مساوی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2706