2733
2739
عنوان

مامانا یه سوال دارم ازتون

224 بازدید | 15 پست

بعد از چند ماه اقدام باردار شدین و چند سالتون بود که باردار شدین

ممنون میشم جواب بدبن شاید کمی از استرس من کم بشه

من 33 سالمه و 2 ماهه اقدام کردم ولی امروز پریود شدم متاسفانه

خیلی تاراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۶ماه اقدامم هنوزم حامله نشوم منم دارم افسرده میشم

پارسال باردار شدم ماه دوم گرفت اما نشد ک بشه

خیلی دعا کنید واسم

هرماه حس بارداری دارم ۱۰۰٪ اما پریود میشم

شماهم اینجوری بودین؟

من ۶ماه اقدامم هنوزم حامله نشوم منم دارم افسرده میشم پارسال باردار شدم ماه دوم گرفت اما نشد ک بشه ...

من خیلی به این ماه امید داشتم

اما نشد

صبخ که دیدم پریود شدم حیلی حالم بد بود

من خیلی به این ماه امید داشتم اما نشد صبخ که دیدم پریود شدم حیلی حالم بد بود

هنوز زوده تا یک سال بعد از نزدیکی بیشتر دکترامیگن اشکال نداره.من خودم تا سه سال حامله نشدم بعداز اون باردار شدم برای پسر اولیم .برای پسر دومم تا یک سالو نیم نزیکی بعد باردارشدم

زندگی من فدای تار موهای دوتا پسرم عشقن جونمن😘😘😘
2740

عزيزم من نه متأهلم نه مامان شدم ،چند نكته ميگم رعايت كنيد ان شاء الله باردار ميشين ، اصلا استرس نداشته باش شما سنتون زياد نيست همون نگراني خودش مانع ميشه، يه چكاب بريد پيش متخصص زنان كه مطمئن بشيد هيچ گونه عفونت واژينال نداريد ، تغذيه و خواب و ورزش خوب و اينكه ده روز رابط نداشته باشيد و از همسرتون بخوايد كه ده روز بدون رابطه باشيد و بعد يه رابطه ي خوب با آرامش داشته باشيد كه جهش اسپرم شوهرتون خوب باشه ، ان شاء الله كه مادر ميشين و خبر خوبشو ميدين

عزيزم من نه متأهلم نه مامان شدم ،چند نكته ميگم رعايت كنيد ان شاء الله باردار ميشين ، اصلا استرس نداش ...

دکتر رفتم خداروشکر عفونت نداشتم و یکسری آزمایش و سونوداده که باید روز سوم پریودم انجام بدم دوشنبه باید برم که خیلی میترسم

من هم موهای اضافه صورت داشتم هم پریودم نا منظم بود باید با آمپول وقرص پریود میشدم واضافه وزن هم 20کی ...

من هم اضافه وزن دارم

موی زائد هم دارم

اما پریودم هر 30-35 روز یکبار بدون مصرف هیچ دارویی انجام میشه

دکتر به شما چی گفته؟

تنبلی دارید؟

من هم اضافه وزن دارم موی زائد هم دارم اما پریودم هر 30-35 روز یکبار بدون مصرف هیچ دارویی انجام میش ...

اره تنبلی تخمدان هم دارم .

به نظر من پیش دکتر طب سنتی هم برومن با طب سنتی بچه دار شدم

زندگی من فدای تار موهای دوتا پسرم عشقن جونمن😘😘😘
2706