2737
2734
عنوان

استخدام منشی شیفت عصر..تهران

610 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

ما برای کلینیک مشاوره مون دنبال منشی خانم هستیم

شیفت عصر از ۱۲ تا ۸ ( ۸ ساعت کاری)

کلینیک پاسداران هست ،( لطفا مسیر رو در نظر بگیرید بعد درخواست بدید)

اگر کسی دنبال کار هست پیام بده تا در مورد شرایط صحبت کنیم..

فقط بیمه نداره دوستان..این رو هم بگم ...

الویت با لیسانس روا نشناسی هست 

شروع کار بعد از تعطیلات نوروز هست ولی مصاحبه و بررسی در اسفند ماه انجام میشه...

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

همه چی رو پست اول گفتم دوستان

در مورد حقوق هم تو مصاحبه صحبت میکنیم...

اگر کسی مایل بود پیام خصوصی بده 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه چی رو پست اول گفتم دوستان در مورد حقوق هم تو مصاحبه صحبت میکنیم... اگر کسی مایل بود پیام خص ...

خوب ، ما باید ساده نباشیم ، آمریکا اونقدر جنایت کرده که با آب زمزم هم پاک نمیشه ، در قضیه اخیر پلیسش یک سیاهپوست را خفه کرد سیاه پوست ها هم ریختن به خیابونا
شما دقت کن ببین الان کی از عربستان ، داعش ، طالبان ، القائده ، النصره و .... حمایت می کنه
و کی با اینها می جنگه
سردار ما را که با داعش می جنگید و باعث شد داعش سمت ایران نیاد ، کی شهید کرد؟

خوب ، ما باید ساده نباشیم ، آمریکا اونقدر جنایت کرده که با آب زمزم هم پاک نمیشه ، در قضیه اخیر پلیسش ...

بنظرم شما زرتشتی هستید ،

هر دینی دارید موفق باشید

آقای امید دانا هم زرتشتی بوده و خارج از کشور هستند ، سخنان خوبی داره ، فرصت کردید در سایت آپارات گوش بکنید خیلی عالیه 

من مسلمونم ولی از سخنان ایشان خیلی استفاده کردم

خوب ، ما باید ساده نباشیم ، آمریکا اونقدر جنایت کرده که با آب زمزم هم پاک نمیشه ، در قضیه اخیر پلیسش ...

این نظر شماست و من با این نظر موافق نیستم

و ترجیح میدم با شما هم بحثی در این زمینه نکنم

چون در نهایت نتیجه ای نخواهد داشت

در ضمن اظهار نظر در مورد مذهب و عقاید دیگران و پرسیدن در مورد دین مردم غیر اخلاقی هست