2737
2739
عنوان

طرح کاغذ دیواری

111 بازدید | 20 پست

بچه ها کمک

واسه انتخاب کاغذ دیواری نظر میخام

طرح پذیرایی با اتاق یک طرح باشه ولی رنگش تغییر کنه نظرتون چیه یا اینکه واسه اتاق کلا یک کاغذ دیگه انتخاب کنم

متفاوت بگیری بهتره

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
[QUOTE=124359655]متفاوت بگیر[/QUOTبد میشه یکسان باشه.  پذیرایی طلایی اتاق یاسی

نه بد نمیشه ولی خب فرق که داشته باشه بهتره یک نواخت نیست 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2740
هیچ سنخیتی باهم نداشته باشن چطور میشه بد نمیشه ؟

نه اصلا بد نمیشه

میخوای عکس کاغذ دیواریای خونمونو بفرستم برات؟

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
نه چرا بد بشه، من خودم پذیرایی رو طوسی سفید انتخاب کردم اتاق رو گلدار با زمینه سبز تیره

پذیرایی من زمینه کرم با طرحای طلایی. حالا برم دوباره آلبوم رو پشت و رو کنم ببینم چی در میاد از آخر 😂

این پذیرایی 

این کاغذ اتاق دخترمه

2706