2733
2734
عنوان

بی بی چک بعد از آمپول اچ سی جی

2217 بازدید | 11 پست

سلام خانوما،میشه اونایی که تجربه دارن کمکم کنن

امروز ۱۱ روز امپولم میگذره صبح بی بی زدم کاملا منفیه😔

یه هفته بعد آمپول حس کردم اثرات آمپول از بدنم کاملا رفته

بنظرتون امیدی هست مثبت بشه یا دیگه منفیه

کسی تجربشو داره 😭😭😭😭

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم ۱۱ روز خیلی کمه اگه نی نی اومده باشه بعد ۱۴ روز نشون میده دنبال اثر آمپول نباش بعضی وقتا زود ...

جدی میگی یعنی جای امید هست ؟

چقدر زود رنج و بی طاقت شدم😭

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
من ۱۵روز بعد امپول بی بی زدم و منفی ، در صورتی که باردار بودم

عی جانم

میشه برای دل بی طاقت منم دعا کنی که باشم

پنجشنبه موعدمه خیلی بی قرارم واقعا

جدی میگی یعنی جای امید هست ؟ چقدر زود رنج و بی طاقت شدم😭

امیدت به خدا باشه عزیزم .انشاءالله به زودی جواب بگیری. میفهمم انتظار سخته خودمم کشیدم فقط به خودت روحیه و امید بده . این روزاهم بالخره تموم میشن و انتظارت تموم میشه. 

امیدت به خدا باشه عزیزم .انشاءالله به زودی جواب بگیری. میفهمم انتظار سخته خودمم کشیدم فقط به خودت رو ...

امیدوارم خدا حاجت همه منتظرارو بده بخیر وخوشی

من همش درد دارم میترسم

فقط اینکه دردم یطرفس کلا

سینه و تخمدان ،واژن و پهلوی سمت راست🤔🤔

2740

چرا هیچکس نظرشو نداد اخه؟

من روز ۱۲ هم زدم منفی شد بی بی چک 

یعنی دیگه امیدی نیس😭

باردار بودین

نه عزیزم ماه پیش سرموعد پری لعنتی اومد

این ماهم ۱۰روز گذشته از آمپولم 

دیروز بی بی زدم هاله داشت احتمالا اثر امپول هنوز بوده

ولی امروز دیگه بشدت درد و علائم پری دارم ۷روز تا موعدمم مونده

من ۱۵روز بعد امپول بی بی زدم و منفی ، در صورتی که باردار بودم

عزیزم یکم توضیح میدی در این باره.از علائمت واینکه بی بیربعدی رو کی زدی

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت.