2733
2739
عنوان

می خوام رنگ مبلامو عوض کنم

616 بازدید | 11 پست

سلام. مبلمای استیلم قهوه ایی تیرست با چوب قهوه ای تیره.... الان می خوام یه دست مبل راحتی بگیرم. چه رنگی بگیرم؟ در ضمن می خوام رنگ مبلای استیلم رو عوض کنم. چه رنگایی باشه به نظرتون که به هم بیان و شیک باشند... رنگای فانتزی دوست ندارم

اول هرچی ب دلت نشست بخر 

بعد پالت رنگ رو نگا کن ببین چی ب اون میاد بده عوض کنن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اول هرچی ب دلت نشست بخر  بعد پالت رنگ رو نگا کن ببین چی ب اون میاد بده عوض کنن

خوب نمی دونم... پالت رنگ که یه عالمه رنگ داره... خونه کی رفتی که رنگ مبلاش و راحتی هاش به هم بیاد و کیف کنی؟

2728
خوب رفتم بگیرم دیشب... اما نمی دونم چه رنگی باشه.. 

هررنگی خوشت اومد بگیر 

رنگ دومی رو بت میگم چی بگیری

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

مبلمان استیل رو رنگ روشن بگیر و راحتی هاتو تیره تر

اگه رنگ چوبتو عوض نمیکنی و قهوه ای و رنگ های فانتزی هم دوست نداری نسکافه ای ، کرم بژ پوست پیازی رنگ های سنگینی هستن 

حتی میتونی والان پرده هاتم باهشون ست کنی😊

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2738
مبلمان استیل رو رنگ روشن بگیر و راحتی هاتو تیره تر اگه رنگ چوبتو عوض نمیکنی و قهوه ای و رنگ ها ...

واسه مبل استیلام چه رنگی خوبه؟ روشن دقیقا یعنی چه رنگی؟ راحتی یه یه نفره قهوه ای روشن یه سه نفره قهوه ای تیره تر خوبه ؟

واسه مبل استیلام چه رنگی خوبه؟ روشن دقیقا یعنی چه رنگی؟ راحتی یه یه نفره قهوه ای روشن یه سه نفره قهو ...

ببین مبل استیل رو که کاور میکشی و زیاد استفاده نمیکنی، هر رنگی برای مبل راحتیت در نظر گرفتی دو سه پرده روشن ترشو برای استیل ها در نظر بگیر
رنگت باید به فرشات و رنگ دیوارها و پرده ها هم بیاد

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

اینا روببین👇🏻👇🏻👇🏻

البته رنگ چوب استیلت با قهوه ای های راحتی همرنگ باشه