2733
2739
با این روند خدا شاهده مجرد می مونم 😂😂😂😂😂یه چیزی دیدم از خودم ک میگم😂😂😂😂

خب سعی کن از همین الان روندتو عوض کنی که مجرد نمونی. سنت سن خوبیه. نزار بعدا حسرتسو بخوری. من برمی گشتم عقب هیچ کسی رو تو تلفن و ندیده و یا بی فکر رد نمی کردم. و سعی می کردم تو سن همون 23 تا 25 ازدواج کنم.... تو هم زیاد سخت گیر نباش چون هر چی هم سخت بگیری بازم اونی که می خوای پیدا نمیشه. فقط خودت خسته میشی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من توی مسائل مالی سخت نگرفتم که توی زندگی خیلی بهم سخت شد خیلی دویدیم تا زندگیمون سر و شکل دادیم حتی از خیلی چزا گذشتم شاید بگم از حداقلها.اما برای ملاک ازدواج شرایط مالی هم در نظر گرفته شه بهتره البته نه خیلی عالی باشه اما حداقل حقوق خوبی دلشته باشه واسه کسی که هیچ پشتوانه ای نداره

2731
من خیلی سختگیر بودم، دو بارم نامزدیمو بهم زدم تا سومی شد، الان راصیم خداروشکر، اما چیزی که تو این تج ...

چه جرئتی داشتی خواهر!!چطوری دوبار نامزدی بهم زدی؟!اونا دلشون نشکست وناراحت نشدن آیا؟!دعوایی چیزی پیش نیومد؟!🤔

من توی مسائل مالی سخت نگرفتم که توی زندگی خیلی بهم سخت شد خیلی دویدیم تا زندگیمون سر و شکل دادیم حتی ...

بنظرتون حداقل حقوق چقدره؟!چون من زیادبه مسائل مالی حساس نیستم وحس میکنم دارم اشتباه میکنم

چه جرئتی داشتی خواهر!!چطوری دوبار نامزدی بهم زدی؟!اونا دلشون نشکست وناراحت نشدن آیا؟!دعوایی چیزی پیش ...

نه هر دوشون آشغال بودن، اون اولیه خیلی به موقعیتش مینازید پزشک بود و مغرور، خیلی بهش وابسته بودم چون تجربه اولم بود اما به هر سختی که بود تموم شد، دومی هم جریانش مفصله خونوادش ادیت کردن،

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2740