2733
2734
من ۲۸ خواهر کوچیکشم ب زوررر گذاشت منم برم میگفت اول من تا ۲۰ سالگی داشت    اخلاقش خوب نی ...

تا 20 سالگی فقط خواستگار داشته بعد شما می گین سخت گیره؟ ؟؟؟خب ببخشیدا اصن خواستگار نداشته که بخواد سخت گیری کنه!! 

شما چن سال پیش ازدواج کردی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من رو معیار های اخلاقی و شروطم خیلی سختگیر بودم یکی رو میخواستم که اختلاف سنی مون به سال نکشه،چاق ن ...

من تقریبا همینجوریم و اینم که چهره ش به دلم بشینه و شهر محل زندگی شم جای دیگه نباشه برام مهمه. ولی تا حالا پیدا نکردم.. شما چن سالگی ازدواج کردیت؟؟و بعد از رد کردن چن تا خواستگار؟ 

2728
حالا خودت چرا ازدواج نکردی تا اون موقع؟ هم سنهای من بودی 

گفتم ک خواهرم ننمیزاااشت

با شوهرم دوست بودم س چهار سال

نمیتونست بیاد جلو خواهرم نیگفت قبل من نمیزارم بری  

تا اینکه ۲۶ نامزد کردیم  دوست بودم  باهاش از۲۲ سالگی دوسش داشتم

2740
من تقریبا همینجوریم و اینم که چهره ش به دلم بشینه و شهر محل زندگی شم جای دیگه نباشه برام مهمه. ولی ت ...

من ۲۲ سالگی ازدواج کردم

کلا سنتی ها رو ندیده رد کردم هرکس برحسب شناخت خانواده میخواست بیاد خواستگاری اصلا نزاشتم بیاد.فکر کنم یه ۷ یا ۸ نفر سنتی خواستن بیان که رد کردم

خونمون.چون برام مهم بود اولویت همسرم باشم و عاشقم شده باشه.دیگه مردی که مادرش متو انتخاب کرده باشه اولویتش من نمیشم مامانش میشه

و غیرسنتی ها رو هم یه مدت آشنا می شدم بعد می دیدم اگر خصوصیاتی که میخوام رو نداره نمیزاشتم بیاد خواستگاری.غیرسنتی هم ۵نفر آشنا شدم رد کردم 

با این همسرم هم یه مدت تو دانشگاه آشنا شدم باهاش حرف زدم اونم عاشقم شده بود دیگه اجاره دادم بیاد و باهم رفتیم مشاوره و چند ماه خانواده ها رفت و آمد کردن و شرط هام رو همون اول گفتم و دیگه همه رو قبول کرد دیدم پسر خوبی هم هست ازدواج کردیم

تو فامیلتون چه جوری پره؟ چن سالشونه؟ 

یه۳۱ سالشه.یکی ۳۲ یکشم دختر عموم ۳۶.هر کدوم تاحالا یه چندتا خواستگار داشتن خدایی ادمای بدی یا داغونی نبودن دستشون به دهنشون میرسید اما اینا همرو میگفتن به دلم نمیشینه رد میکرد الان دیگه خواستگار ندارن مدتیه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

من 3تا ملاک داشتم باید 3 تاش میبود دیگه نمدونم سختگیری بوده یا نه

اولی مومن واقعی بودن بود ینی اهل عبادت و خلوت با خدا و نماز شب و سکوت و کم خوری و مطالعه و خلاصه همه چیزایی ک دین گفته باشه (به کمش یا متوسطش راضی نبودم باید در سطح بالا میبود حتما)

دومی خوش اخلاق بودن ینی نرم خو باشه

سومی هم گرم مزاج بودن ینی خونگرم و عاطفی

دیگه هیچ ملاکی جز اینا نداشتم مادیات سرسوزنی برام مهم نبود با اینکه وضع پدرم خوب بود و همیشه تو رفاه بودم

تو این 3 تا اصلا کوتاه نیومدم و سفت گرفتم

دیگه نمدونم اسمش سخت گیری میشه یا نه

یه۳۱ سالشه.یکی ۳۲ یکشم دختر عموم ۳۶.هر کدوم تاحالا یه چندتا خواستگار داشتن خدایی ادمای بدی یا داغونی ...

خب واقعا شاید خواستگاراشون به دلشون نبودن... به این که نمی گن سخت گیری... سخت گیر به کسی می گن که هزار تا خواستگار داشته باشه و اکثرا هم خوب ولی خب رد کرده باشه... سن دو تای اولی که زیاد هم نیست خیلی. ینی از کی دیگه خواستگار ندارن؟؟ 

خب واقعا شاید خواستگاراشون به دلشون نبودن... به این که نمی گن سخت گیری... سخت گیر به کسی می گن که هز ...

یه سال بیشتره اما اینا واقعا سحتگیرن و پر مدعا.فامیلای خودمو میشناسم.

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2706