2737
2739

خانوما من خیلی ترسوم خیلی ها 

مثلا همه جوجه رنگی دستشون میگیرن من نمیتونم یا سوسک یه مدت افسردگی گرفتم تابستون که سوسک خونمون اومد یه ماه مادرم اومد پیشم تا نسلشون در اومد امشب باز یکی دیدم کشتمش ولی وحشت زده شدم الانم پر استرسم نکنه باز باشه

اگه راه حلی هست از این حال دربیام شوهرمم شب کاری داره تنهام و شهر غریب واقعا دوس ندارم دوباره افسردگی بیاد سراغم

اوه یا خدا

این شجاعت نمی خواد 

این ترس ریشه تو بچگی داره

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناگفته نمونه یه روزم تابستون دم صبح تو خواب بودم یهو با صدایی از خواب پریدم دیدم یه چیز سیاه میکوبه تو سقف وحشت کردم پنجره رو باز کردم رفتم تو اتاق بعد دو روز باز دیدمش خوب بود شوهرم خونه بود خفاش بود از این کوچیکا

2728

از اول بودم

کمتر چیزیه که منو بترسونه..شده تو شهر غربت یک ماه تنها زندگی کردم اونم عید که کل اپارتمان رفته بودن شهرشون..یا از زلزله و این چیزاهم ترسی ندارم🙁۶ صبح ۵ و نیم ریشتر زلزله اومد پاشدم مانتو شلوار پوشیدم خوابیدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اوه یا خدا این شجاعت نمی خواد  این ترس ریشه تو بچگی داره

بچگی تو شلوغی خواهر برادر تنها بودم هیچ وقت تو جمع نبودم بیشتر گوشه گیر بودم نمیدونم جیکار کنم از این حال خودم بدم میاد از همه جی میترسم

بچگی تو شلوغی خواهر برادر تنها بودم هیچ وقت تو جمع نبودم بیشتر گوشه گیر بودم نمیدونم جیکار کنم از ای ...

برو روانشناس تمرینات بهت میده

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
از اول بودم کمتر چیزیه که منو بترسونه..شده تو شهر غربت یک ماه تنها زندگی کردم اونم عید که کل اپارتم ...

من بیشتر از جک و جانور میترسم وگرنه شبکاریای شوهرم قبلا که خبری از این چیزا نبود تنها بودم نمیترسیدم

2738
من بیشتر از جک و جانور میترسم وگرنه شبکاریای شوهرم قبلا که خبری از این چیزا نبود تنها بودم نمیترسیدم

اخه از چیشون میترسی تزاری نمیتونن بهت برسونن خب

همون خفاش یا جوجه یا هرچی مثلا از دهنشون اتیش که درنمیاد😐

اگه فوبیای شدید داری مشاور میتونه کمکت کنه گلم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

سعی کن همه جانداران درست داشته باشی و درکشون کنی، خونت سم پاشی کن، از اون سمها که تا یکسال هیچ جونوری از نزدیک خونه ات هم رد نمیشه

من خودم از هیچ جونوری نمیترسم و توی اتاقم حتی عنکبوت هم پرورش دادم و خیلی همشون دوست دارم چه برسه به جوجه 

سعی کن همه جانداران درست داشته باشی و درکشون کنی، خونت سم پاشی کن، از اون سمها که تا یکسال هیچ جونور ...

همیشه به ادمهایی مثل تو حسودیم میشه من یه ماددر ترسوم که دخترمم نمیخوام مثل من شه

ساوه زندگی میکنم تابستونا پرمیشه از حشره ملخ و اینا از ترس تو خیابونم با استرس میرم شوهرمم فقط سرزنش میکنه

همیشه به ادمهایی مثل تو حسودیم میشه من یه ماددر ترسوم که دخترمم نمیخوام مثل من شه ساوه زندگی میکنم ...

سعی کن از هیچی نترسی چون واقعا روی سلامتی جسمی و روحیت اثر میذاره 

من توی حیاط پنج تا گربه دارم، بیرون مدام مواظب سگهام، تا بیرون میرم همشون دورم جمع میشن و پاس میکنن توله هاشون همش دورم بازی میکنن، توی انباریمون که خیلی تاریک نصف دبه گذاشته بودم رو کمد، خفاش توش بچه زاییده بود و بزرگش کرد، صحرا که میرم، سوسکها، کرمها، پروانه ها، قورباغه، لاکپشت، مورچه و همه رو توی دستم میذارم و نازشون میکنم، بخدا یبار یه زنبور رفته بود توی شلوارم و همش روی پوستم راه میرفت منم توی ماشین بودم و مسافر بودم وقتی پیاده شدم شلوارم دادم بالا تازه فهمیدم زنبور، اصلا هم ناراحتم نکرد چه برسه به نیش، حیوانات هم حس ما رو میفهمند و اونا هم مارو دوست دارن