2737
2734
عنوان

کسی ماما یا پرستار یا پزشک هست؟

95 بازدید | 8 پست

دکتر برای لاغری دخترم ازمایش نوشت امروز جوابو گرفتم خیلی از پارامتراش بالا و پایین بود..اهن خونش کم و پلاکت و گلبول های سفیدش بالا بود..راسش اینکه پلاکتهاش بالا بود خیلی نگرانم کرد...تا فردا دل تو دلم نیست ک برم پیش دکتر..چیزمهمیه؟

@نازگل_خانومم    میتونین از ایشون بپرسین ماما هستن.

خسته نباشی  

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما بايد پزشك متخصص خون ببينه جواب آزمايشو ولي نگران نباش چون گاهي بعد از مصرف زياد آنتي بيوتيك هم ...

اره زیاد سرماخورد تو زمستون چند بار چرک خشک کن خورد تا ۴ روز قبل ازمایش هم میخورد

2738
@نازگل_خانومم    میتونین از ایشون بپرسین ماما هستن. خسته نباشی    

مرسی گلم.

استارتر عزیز آزمایشتون بفرستین

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی