2737
2734
عنوان

شما بودین چکار میکردین؟

164 بازدید | 12 پست

سلام 

من به واسطه یکی از دوستام (17ساله که دوستیم)  رفتم سر یک کاری. دوستمم الان همکارم هست. خیلی محیط کارم رو دوست دارم ولی دوستم اصلا توی محیط کار خوب باهام رفتار نمیکنه. روز نمیشه من حداقل دو بار ازش ناراحت نشم. کلا رفتار تندی داره با اکثر افراد و خیلی از کسایی که میان اونجا اصلا طرفش نمیرن. 

دیشب صاحب کار گفت آمار افتاده های فلان کلاس هارو واسم دربیارید. اون داشت درمیاورد منم نمره هارو چک میکردم. به دف گفت بیا تو آمار دربیار من برم پولارو تحویل بدم منم گفتم باشه داشتم در میاوردم و کارمو میکردم. صاحب کارم اومد گفت من دارم میرم آماده نشد منم گفتم نه صبر کنید هنوز نصفش مونده. یک دفعه همکارم اومد بالا سرم گفت چرا اینجوری درمیاری باید بری از فلان جا پیدا کنی و اینا. منم گفتم وقت نیست اینم که من دارم مینویسم درسته و مشکلی نداره ماه پیش هم همینو تحویل دادم خیلیم خوب بود. باز محل ندادم اومد گفت مگه من با تو نیستم گوش کن به من منم گفتم صبر کن کارمو بکنم عجله دارن آگه بلدی بیا خودت انجام بده کارو. وسایلمو جمع کردم و گفتم منم بلدم خودمو مشغول کارایی الکی کنم. خیلی ناراحت شدم که چرا جلو صاحب کار اونجوری رفتار میکنه در حالی که آماری که داشتم میدادم رو ماه پیش خودشون یادم دادن. دوستم گفت حالا هیچی بهت نمیگم دور برندار منم به صاحب کارم گفتم فکر نیروی جدید باشید من اومدم سرکار آرامش داشته باشم نه اینکه هر شب با دل ناراحت از اینجا برم خداحافظی کردم و اومدم بیرون. 

همسرم زنگ زد به صاحب کارم و گفت فلانی خیلی باعث ناراحتی میشه من زنمو نفرستادم که نوچه اون باشه صاحب کارمم گفته بود نمیاست به شما بگه ماهرخ و من درستش میکنم. ماهرخ خیلی زود ناراحت میشه و نازنازیه. امروزم پیام داد فردا صبح بیا موسسه تکلیفتون مشخص کنم. خیلی ناراحتم همکارم از اقوامشون هست و خیلی هواشو دارن نمیدونم چی اونجا بگم شما بودین چکار میکردین؟ 

فکر میکنم خیلی خورد شدم 

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

ادم.... 

تازه روی اصلیشو دیدی

اگر قراره اونجا خورد شی بعد اونم این باز اخلاقش درست نمیشه

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من یا نرو یا بگو بذارنت تو یه قسمتی که اون دوستت نباشه،دوستت از ایناست که فقط میخواد رئیس باز ...

نمیشه نرم قرار داد دارم و سفته دارم دستشون. به نظر شما مشکل از منه یا اون؟ موسسه زبان هست ما هم قسمت پذیرش هستیم جای دیگه ای نیست منو بزارع

2728

رفتار آدما محل کار فرق میکنه

منم با جاریم همکار بودم  قبلا با اینکه کلا اخلاقم خوبه مهربون و شوخم ولی محیط کار آدم فوق جدی و خیلی اوقات عصبی بودم حتی با جاریم 

ناراحت نشو فقط اگه به این کار نیاز داری به پر و پاش نپیچ

شما بری کسی نمیاد دستبوسی جوون بیکار ریخته تو ایران

اگه نیاز داری نگهش دار

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
ادم....  تازه روی اصلیشو دیدی اگر قراره اونجا خورد شی بعد اونم این باز اخلاقش درست نمیشه

رییسم خیلی پشتشه خیلی هواشو داره. نمیدونم چرا فک میکنم مشکل از منه

رفتار آدما محل کار فرق میکنه منم با جاریم همکار بودم  قبلا با اینکه کلا اخلاقم خوبه مهربون و ش ...

نیاز ندارم فقط واسه سرگرمی میرم. یعنی مشکل از منه؟

نمیشه نرم قرار داد دارم و سفته دارم دستشون. به نظر شما مشکل از منه یا اون؟ موسسه زبان هست ما هم قسمت ...

اگه همیشه باهات تند حرف میزنه و سرت داد میزنه مشکل از اونه ولی اگه تو زیادی گیج بازی درمیاری تو کار و میخواد بهت تذکر بده مشکل از توئه

2738
اگه همیشه باهات تند حرف میزنه و سرت داد میزنه مشکل از اونه ولی اگه تو زیادی گیج بازی درمیاری تو کار ...

من همیشه آمار درست میدم و فاکتوررها و فایل های حقوقی با منه و راضی هستن و توی کارم هیچ‌وقت نارضایتی نبوده ولی اون چون پشتش به اونا گرمه فقط کارهای ثبتی رو انجام میده و از سر باز میکنه همیشه هم تو کارش مشکل هست ولی زبونشو داره 

چرا سفته داری دستشون؟ بگو میخوام استعفا بدم 

من دیشب گفتم میخوام برم شخص جدید بیارین. حسابدار موسسه بزرگ زبان هستم واسه همین سفته دارم پیششون

نیاز ندارم فقط واسه سرگرمی میرم. یعنی مشکل از منه؟

نه عزیز مشکل نیس فقط با محیط کار آشنایی نداری

اگه میتونی کنار بیا اگه نه برو جایی که همکارات غریبه باشن

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
نه عزیز مشکل نیس فقط با محیط کار آشنایی نداری اگه میتونی کنار بیا اگه نه برو جایی که همکارات غریبه ...

من 23 تا همکار دیگه ام دارم ولی هیچکدوم مشکلی نداریم فقط این دوستم هست که پاچه همرو میگیره. نمیتونم کنار بیام چون جلو همه داد میزنه و هر شبم میاد میگه ببخشید. از همکارام فقط دو سه نفر باهاش جورن بقیه باهاش نمیسازن و کاری داشته باشن به من میگن تا اون