2733
2734
عنوان

پس من چی😭

321 بازدید | 44 پست

شوهرم نشسته جلو تی وی باگوشی بازی میکنه تو تلویزیون همش از روز زن و مادر حرف میزنن دیروزم بردیم هدیه مامانارودادیم اصلا انگاااار نه انگار 😒ن ی تبریکی ن لبخندی خیلی بی تفاوت😩دیگه دارم ناامید میشم حتما ازکادوام خبری نیس😭

جوجه ی من🐣نفسم عاشقتممم بمووووونی براااممم😍👄👄

فردا باید بدن که امروز و دیروز ولنتاین دادن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خودتو اذیت کن نه اونو..حتما یه شرایطی پیش اومده که حالش بده..شاید به روی خودش نمیاره که یهویی فردا سوپرایزت کنه..

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2738
2706