2737
2739
عنوان

شوهرم بد منو به خانوادم میگه

284 بازدید | 14 پست

دعوامون شد. جمعه رفت بیرون .منم اس دادم که دعوامون شد . حالا اومد مامانمو اورد خونمون(واحد پایینمونه مامانم و بابام )..هی بد منو میگه.هی بد منو میگه. اگه من چیزی بگم. برعکس میخاد نشون بده اون ادم خوبه هست من ادم بده. بیچاره مامانمم مظلوم و بی زبون طرف اینو الکی میگیره وحشی نشه. خر عوضی.بدم میاد ازش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منکه دختردارم اگ بزرگ بشه اصلاب دامادرونمیدم بخوادازاین سواستفاده هابکنه بچه من هرچیم ک باشه برامن عزیزه 

اراول رودادن بهش 

حالایباری وافعاحقداشته باشه فرق میکنخ ن دم ب دقیقه 

وافعااگ برعکس بودمادرشوهرت میخوردتورو

وخدایی که بشدت کافیست
منکه دختردارم اگ بزرگ بشه اصلاب دامادرونمیدم بخوادازاین سواستفاده هابکنه بچه من هرچیم ک باشه برامن ع ...

منم ازدواج نکردم ولی میدونم خانوادم اصلاازین روها به کسی نمیدن درستشم همینه

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
منکه دختردارم اگ بزرگ بشه اصلاب دامادرونمیدم بخوادازاین سواستفاده هابکنه بچه من هرچیم ک باشه برامن ع ...

دقیقااا. مادرشوهرم برعکس مادرم زبون داره شر میشع.من هیچی بهش نمیگم. زرنگه 

نه اینکه همیشه ولی تو چیزهای الکی بهتره مادرزن طرف دوماد رو بگیره و مادرشوهر طرف عروس

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706