2733
2734
عنوان

بچه ها برای دل من شمع روشن میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8194 بازدید | 80 پست
مرسی پریسا جون . میدونی که الان از همیشه به درگاه خدا مقرب تری . التماس دعا دارم .و برای خودت و مسافر کبریاییت سلامتی و شادکامی آرزومندم .
مامان آینده عزیز ممنونم که دلم رو شاد کردین . راستش منم نمیدونم چرا خواستم شمع روشن کنیم . خودم به این بانوی زجر کشیده به چشم یک مربی تو راه زندگیم نگاه میکنم . .... او به صورت عملی به من آوخت که زنده زندگی میخواهد و من حق ندارم در برابر مشکلاتی که اساسش بر زندگی ( این نعمت عالی و پر برکت ) قرار گرفته ادای مده ها رو دربیارم . تسلیم شوم . برات از ته دلم دعا کردم و امید وارم هرگز مشکل سلامتی نداشته باشین .
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریسا جون ممنونم . خیلی خیلی ممنونم . آدرست کجاس گلم برات یه شمع اکلیلی زیبا بفرستم که کار خودمه یدگاری داشته باشی . آدرس و رنگشو برام میل کن . نمیدونم این همه محبت و همدلیتو چه جوری جبران کنم ..... واقعا بهم درس بزرگی دادی . تو سومین نفری هستی که بخاطر دل من از دوست داشتنیهات گذشتی . دوستت دارم عزیزم
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
2731
یه شمع نصفه از مولودی امام حسن (ع)که پارسال برگزار کرده بودم مونده شمع کامل هم دارم اما این شمع نظر کرده آقاست با نیت برات روشن میکنم امروز نماز امام موسی کاظم میخونم خیلی حاجت میده اگه خدا قابل بدونه دعات میکنم خیلی

می می ناز عزیزم با دل شکستم دعا می کنم که سریعتر سلامتیت رو به دست بیاری عزیزم .

توام برای دل داغون من دعا کن
روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران تا از دلم بشویی غم های روزگاران
2740
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
پروانه به خرس گفت: دوستت دارم... خرس گفت: الان میخوام بخوابم،باشه بیدار شم حرف میزنیم... خرس به خواب زمستانی رفت و هیچوقت نفهمید که عمر پروانه فقط 3 روز است... آدمای زنده به گل و محبت نیاز دارن ومرده ها به فاتحه! ولی ما گاهی برعکس عمل میکنیم! به مرده ها سر میزنیم و گل میبریم براشون, ولی راحت فاتحه زندگی بعضیارو میخونیم ! گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمر شکوفه هاست! بیائیم ساده ترین چیز رو ازهم دریغ نکنیم.
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706