2752
2734
عنوان

شستشوی کهنه های نوزاد

541 بازدید | 3 پست
من دختر 5 ماهه ام رو بیشتر موقع باز میزازم میترسم عفونت ادراری بگیره از مامانای خووب سوال دارم که پارچه های ادراریش رو میتونم با آب تنها بشورم؟ یا باید با پودر های شوینده بشورمش؟
رفلاکس ادرار مادرزادی هست؟بعضی مواقع خلط توو مدفوعش می بینم این قضیه اش چیه؟
حساسیت به شیر خشک کی مشخص میه؟
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی
ریحانه جان به نظر من با اب تمیز نمیشه بلاخره ادراره دیگه.
والله حساسیت به شیرخشک تا اونجا که شنیدم یا جوش میزنن یا اسهال میشن. ولی دوستان بهتر میدونن
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا من از دکتر شنیدم بچه رو باز بذاری عفونت نمی گیره... اما با اب تنها نشور و هر 2-3 باری که استفده می کنی بنداز بره...
اگر اسهال نشد یا دل درد یا یبوست یعنی شیر بهش ساخته...
منم گاهی دخرم تو مدفوعش همین حالت رو می بینم اما اگر دائمی نباشه دکتر گفت موردی نداره.. دختر من بیشتر وقتی انتی بیوتیک یخورد این طوری بود ..باز هم اگر نگرانی وقتی بردیش چکاپ از دکترش بپرس