2733
2739
عنوان

داغون شدم بخدا

223 بازدید | 29 پست

شوهرم حس میکنم دوس داره منو حرص بده. انقدر از من بدش میاد .خیلی ناراحتم. دوس داره با کاراش منو عصبی کنه. منم اونوری تو رابطه براش کم میزارم. که بفهمه چقدر سخته عصبی کردن کسی .اونم اونوری لج میکنه . مثلا میدونه من به دیراومدنش حساسم. یا روز جمعه حداقل پیشم باشه. میخاد لجمو دراره تا بیدار میشه لباس میپوشه میره بیرون (به بهونه کار). دروغ زیاد میگه. چند بار معازش بسته بود و جاهای دیگه(استخربا دوستاش) بود. بیشترم خونه مادرش میره.دیوونه شدم از دستش .😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منو تو عین همیم درد همو میفهمیم.منم تاالان دارم گریه میکنم از دست شوهرم.البته اون اهل تفریح و استخر و این جور چیزا نیست.ولی میره مغازش .ماکلا ن روز جمعه تفریح داریم ن هیچ روز دیکه😐

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738

ببین کار ات اشتباهه چون ممکنه اون و به سمت خیانت هلش بدی لجبازی مثل کشیدن یه جسم میمونه هرچی بیشتر بکشیش طرف مقابل هم میکشه ولی اگه جسم و رها کنی اون هر چقدر بکشه خسته میشه و در نهایت رهاش میکنه پس سعی کن لجبازی رو تموم کنی و براش وقت بزاری بهش بفهمونی برات ارزشمنده تا گرایشش به سمت تو بیشتر بشه نه دوستاش مردها جایی که احساس خوشحالی کنن بیشتر میمونن

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

به نظرم درمان این ادمها بی تفاوتیه اون میخواد لج تورو درباره کیف کنه در مقابل تو تفاوت باشی اون بیشتر ضدحال میخوره و کم کم از کارش منصرف میشه

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

زن زندگی جمع و جور میکنه 

وقتی اون بچه بازی در میاره تو هم همینجور 

دیگه میخوایی چجوری این زندگی درست بشه

برین مشاوره زوج درمانی 

یا یه فکر اساسی برا زندگیتون کنین

جفتتون مشکل دارین 

تا چند وقت دیگه بجا استخر با دوستاش باید پیش دوس دختراش سراغش بگیری  

نه اهل خیاننت نیست. بچه ننه هست زیاااد  ولی اهل خیانت نیست.

شوهرمنم بچه نبود هرکاری کردم ادم نشد جداشدم...واقعا تحمل همچین مردایی از صدتا مرگ هم بدتره

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2706