2737
2739

نان شیرمال پختم  برای صبحانه 😊

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به به چه بانویی😍😍 چقدر خوشگل و هوس انگیزه نووووش جونتون👏👏👏👏

ممنون عزیزم 😙🌹

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738
ایول داری خواهری واقعا قشنگ شده ...طرزتهیه لطفا😄😄😋😋😋😋عاشق اینجور چیزاممم..

ممنون عزیزم ....

از یه پیج اینستا درست کردم...دستورش اینه 

منم پخته بودم فقط زیاد پف نکرده بود یکم سفت شده بودن. اما میگفتن خوشمزس

به به برای شما هم خیلی عالی شده 😍😍 توی فر یه کاسه آب بذارید...من چند جا خوندم خیلی روی کیفیتش تاثیر داره...

چجور پختی افرین

دستورش رو توی پست پایین گذاشتم ...مرسی عزیزم 🌹

به به برای شما هم خیلی عالی شده 😍😍 توی فر یه کاسه آب بذارید...من چند جا خوندم خیلی روی کیفیتش تاثی ...

ممنونم خواهری ...آره همیشه میزارم یه کاسه آب تو فر.... نمیزاره خشک بشه نون یا خمیر پیتزا ...خمیرم حجمش دوبرابر نشد نمیدونم چرا

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2706