2733
2739
عنوان

کسایی ک قناری دارن بیان +عکس

129 بازدید | 9 پست

من این قناریو یک هفته  پیش خریدم نر هست قفسشم عوض کردم بزرگه از روزی ک اوردمش اصلا نمیخونه فقط گاهیی جیک جیک میکنه  همشم پف میکنه و‌خواب الوده ولی وقتی دورش شلوغه میپره اینور اونور دور چشمشم اینطوری شده کسی تجربه داره باید چکنم

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دور یکی چشماشه فقط ریخته

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵
2728
شاید رفته تو لک  دامپزشک بردیش

نه یک هفتس خریدم

چون قناری ما ميره تو لک موهاش میریزه و نمیخونه

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  
2738
طبیعیه چون جاش عوض شده بعدها عادت میکنه در ضمن گاه گداری براش آهنگ بذار تا شوق بیاد بخونه

راست ميگه ما قناریمون هرموقع اهنگ گوشيمو زیاد میکنم  ميخونه 

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان