2733
2734
عنوان

کاربر هانی خانومم بیاید داستان زندگیمو واستون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 5265 بازدید | 227 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایی من به هوای کار بزرگ اومدم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
کسی نگف دل ندارن .گف در حد داستان زندگی!نیستن. دیگه خداییش ی ۳۰ سالو باید داشته باشی تا از داسان زن ...

شما خیلی دله خوشی داری وگرنه مثال میگم بچه های کار زندگیشون یه کتابِ برا خودش پس به سن ربطی نداره، اجبارت نکردن بیای تو تاپیک که بعد توهین کنی بهش

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
بچه ها من نصفشو نگفتم درواقع این وسط نگفتم من تمام اینا رو واسه یه روانشناس گفتم اونم زرت گزلشت وف د ...

مگه باباتو میشناخت

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
بچه ها من نصفشو نگفتم درواقع این وسط نگفتم من تمام اینا رو واسه یه روانشناس گفتم اونم زرت گزلشت وف د ...

چه مسخره..اسمش دیگه روانشناس نیست که..روانشناس باید محرم حرفهای ادم باشه

ولی کلا در گذر از این حرف ها 

واقعا ب سن ربطی نداره تو جامعه ما طرف تو سن ۱۸بجه داره چن سالم هست ک ازدواج کرده و طلاق گرفته پس ببین داستان زندگیش چجور بوده پس میشه تو سن کم هم داستان داشت 

تمام من برای تو ♥️تویی که جان من شدی 
2706