2737
2734

قبلا داستان زندگیمو گفته بودم اما خیلی خلاصه هست و نصفشو نگفتم امانمیدونم چرا دیشب تایمک آقای علیدوست منو یاد خاطرات گذشتم انداخت و تصمیم گرفتم داستان زندگیمو کامل واستون بگم 😊

دلیلشم فقط اینه که بچه های نی نی سایت خیلی کمکم کردن تا خاطرات بدمو فراموش کنم و آرامش الانمو مدیون شما هستم ❤❤❤ 

تایپ کردم آمادست صبر کنید واستون کپی کنم ✍

در ضمن وقتی داستان تموم شد میخام با کمک شما یه کار بزرگ بکنم .😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از بچگی تو خانواده آزادی بزرگ شدم خانواده ای که از لحاظ مالی سطح بالایی داشتن همیشه پشتم بودن و هیچ مشکلی باهم نداشتیم همیشه اجازه آزادی تو پوشش و طرز صحبت کردن

ورفت آمد بادوستام و تولد این چیزا رو میدادن اما خط قرمزشون دوستی با جنس مخالف بود چه مجازی و چه واقعی

2738

داستان از اون جایی شروع شد که حدود دوسال پیش دقیقا ۹۶/۱/۶ وقتی که ۱۴ سالم بود با دوستام عضو یکی از این گپ های تلگرامی شدیم اون زمان خیلی بچه بودم و خودم هم اصلا تو فکر دوستی با پسرای گپ و این چیزا نبودم درواقع از تغییر تو زندگیم میترسیدم ۱ ماه گذشت و بابای یکی از دوستام فهمید که ما عضو گپ هستیم و به خانواده منم خبر داد اون روز خانوادم خیلی عصبانی شدن و کلی دعوام کردن اما بعد دو روز گوشیمو بهم پس دادن و ازم قول گرفتن که دیگه عضو گپ نشم ولی نتونستم و دوباره وارد گپ شدم

از بچگی تو خانواده آزادی بزرگ شدم خانواده ای که از لحاظ مالی سطح بالایی داشتن همیشه پشتم بودن و هیچ ...

خوب 😗😴

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

یه روز عصر خونه مامانجونم بودم و حوصلم سر رفته بود رفتم گپ یه چرخی بزنم هیچ کس نبود همون موقع یه عضو جدید اومد(که ای کاش هیچ وقت نمیومد) خلاصه شروع کردیم چت کردن و کم کم بقیه بچه ها هم اومد یارو اصل داد و اینا پروفایلشو چک کردم و دیدم یه داداش دوقولو کمی خودش داره خلاصه بایکی از بچه ها بهش گیر دادیم که داداششو هم اد کنه اونم اومد و یکم صحبت کردیم گفت که من حوصلم سر رفته کسی پایه جرات حقیقت هست? فقط من پایه بودم و گفتم آره رفتم پی ویش و شروع کردیم بازی رو حسابی زیر و بم زندگی همو در آوردیم 

۱۸ سالش بود و باباش شرکت داشت و با اون یکی قلش دانشجوی رادیولوژی بودن

2706