2733
2734
عنوان

کاربر هانی خانومم بیاید داستان زندگیمو واستون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 5249 بازدید | 227 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و منی که تو ناز و نعمت بودم شدم یه آدم تنها که به جز دوستاش هیچ کسو نداره و خیلیا انگ خراب بودن بهش زدن . 

۶ دی بود که به سپهر اس دادم تو که به عشقت رسیدی و دیگه با من کاری نداری بهتره با هم قطع رابطه کنیم اونم قبول کرد .

چند هفته ای گذشت و رفتار خانوادم خیلی باهام بهتر شده بود تقریبا همه چیز مثل قبل شده بود اما زخم زبونایی که بهم زدنو هیچ وقت یادم نمیره حالا اگه خودشون پاک بودن و هیچ کس تو زندگیشون نبود دلم نمیسوخت . 

ولی جالب اینجا بود که خودشونم داشتن خط قرمزو دور میزدن به خودشون که میرسید اشکال نداشت و دوستیاشون یه دوستی اجتماعی بود اما نوبت من که میشد بهم انگ خراب بودن میزدن

2738
چقدر بچه ای. تازه ۱۶ سالته داستان زندگیتو میگی. من ک رفتم.خییییلی ساده و بجه ای همین

مگه 16 ساله ها دل ندارن چرا بهش توهین میکنی 😒

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

بازم گذشت تا روز ۲۳ دی یعنی روز تولدم رسید از اون روز با خودم قسم خوردم که عوض بشم . 

شدم یه آدم مغرور و بی خیال که هیچی براش مهم نیست دیگه گریه نکردم هیچ وقت . دیگه دوس ندارم خودمو بزرگ نشون بدم دوس دارم بچگی کنم و خودمو بزنم به بچگی تا راحت و بیخیال با آرامش رندگی کنم.

تا خرداد امسالم با سهند (داداش سپهر ) در ارتباط بودم اما سر یه دعوا رابطمو باهاش قطع کردم و الان ۸ ماهی میشع که اصلا بهشون فکرم نمیکنم و دیگه حتی دلم نمیخاد ببینمش 

تو این مدت آدمای زیادی رو بهم رسوندم اما قصد ندارم دیگه هیچ وقت به کسی دل ببندم . 😊 اینم داستان زندگی من  

درضمن باید بگم که الان که دو سال میگزره و ۱۶ سالمه حس میکنم عاشق سپهر نبودم و حسم تنها یه علاقه بچگانه بود 

در کل دیگه به عشق هیچ اعتقادی ندارم