2737
2734
میشه یکم در مورد این رشته توضیح بدید؟!! آخه من از یه نفر که این رشته رو میخوند پرسیدم اون میگفت خیلی چیز ِ جدید و مفیدی توی دانشگاه یاد نمیدن :|| حالا میخواستم بدونم واقعا این جوری هست؟ میشه یکم توضیح بدید :دی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم.مسخره که نیست.ولی واقعا آدم مترجم نمی شه.اصلا درساش ربطی نداره
اگه این زندگی باشه...اگه این سهمم از دنیاست،من از مردن هراسم نیست/ی حسی دارم این روزا،که گاهی با خودم میگم شاید مردم حواسم نیست
2731
یه سری درسا رو باید با کمک استادا که اکثرا جزوه میدن پاس می کنی و می رسی به آخرش می بینی هنوز مترجم نشدی
اگه این زندگی باشه...اگه این سهمم از دنیاست،من از مردن هراسم نیست/ی حسی دارم این روزا،که گاهی با خودم میگم شاید مردم حواسم نیست
2738
من دبیری خوندم تو دانشگاه همه دانشم تحلیل رفت فقط تئوری درس میدن زبان رو باید حرف زد نه حفظ کرد
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
آسون که هر رشته ای سختی های خودشو داره من خودم بیشتر دوستام ار مترجمی ها بود ماله ما درسته واحدامون از اونا کم بود یه 10 واحدی ولی حجم دروس ما زیاد بود
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
چن تا واحد اونم ترم های اول هستش اگه قبلا بلد نباش کم میاری در کل گفتم دیگه تو آموزشگاه که حرف زدنیه اونجا تئوریه
البته ما ورودیمون باحال بودن زبان بلد بودیم اوقات بیکاری فری دیسکاشن داشتیم یادش بخیر