2733
2734
من یه کاربر نسبتا قدیمی هستم و تعداد تاپیک هامم از ابتدای ثبت نامم توی این سایت از تعداد انگشتای یه دست فراتر نرفته. یعنی میخوام بگم بیخود و بی جهت تاپیک نمیزنم. ولی اینبار دیدم واقعا جا داره از تلاشای شبانه روزی مسوولین و پشتیبانی این سایت توی این چند هفته اخیر تشکر ویژه داشته باشم. تیم نی نی سایت توی این چند هفته کمکی به من کردن که هیچ روانشناس و روانپزشک و داروی ترک اعتیاد نمیتونست بکنه. همین وضعیت آشفته چند هفته اخیر باعث شده که منی که کم ِکم پنج شش ساعت از روزمو در حالت خوشی و ناخوشی با هزار کار و بدبختی پای این سایت میگذروندم عطای نی نی سایتو به لقاش ببخشم و بچسبم به شوهر و بچه و کار و زندگیم. به جرات میتونم بگم دیگه الان ربع ساعت هم در طول روز توی سایت نیستم. فقط طبق عادت گاهی صفحه سایتو باز میکنم و میبندم. نی نی سایت دمت گرم که منو به زندگیم برگردوندی نی نی سایت مچکریم!!
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
همچنین منم به زندگیم رسیدم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من که از دیشب تا حالا نه میتونم مباحث مورد علاقمو باز کنم و نه کلوپها
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
2706