2733
2734
عنوان

هفته ی ۳۶ باردادی

200 بازدید | 26 پست

خیلی فشار رو واژنمه خیلی درد دارم یکمم سرما خوردم حال ندارم از جام بلند شم کمر دردم دارم چیکار کنم نمیتونم راه برم اصلا حتی نمیتونم پاشم چیزی بخورم

منم اخر۳۵هستم همینه حالم

زایمانتون کی؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

الهی عزیزم ان شاال‍ا‍ه خدابرات حفظش کنه و ب سلامتی بغل بگیریش برامنم دعاکن ان شاال‍ا‍ه ک بچم سالم و سلامت بدنیابیاد به لطف خدا جون 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۹ اسفند شما چی

اخی روزتولدمن😚😚😚😚☺بسلامتی

اولین سونوگفته ۲۵اسفند.دومی ۲۳اسفند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

منم 36م واقعا داغونم نمیتونم راه برم.. کمردرد، سوزش معده پاهام خیلی درد میگیره من لگنم خیلی درد میگیره نمیتونم روش بشینم واقعا کلافه شدم... شما خارش وازن داری؟ 

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
2740
منم 36م واقعا داغونم نمیتونم راه برم.. کمردرد، سوزش معده پاهام خیلی درد میگیره من لگنم خیلی درد میگی ...

نه خدا روشکر اونو ندارم بجاش حساسیت به هورمون جفت دارم که کل بدنم کهیر مانند میزنه با دارو کنترلش میکنم،پیراهن یا دامن بپوشید تو خونه خودتونو خنک نگه دارید سوزشتون کمتر میشه اگه خیلیه به دکترتون بگید دارو میده

نه خدا روشکر اونو ندارم بجاش حساسیت به هورمون جفت دارم که کل بدنم کهیر مانند میزنه با دارو کنترلش می ...

عزیزم انشا.. ک رفع شه... یبار داشتم دکتر بهم کلوتریمازول داد خوب شدم چنروزه انگار دوباره همیطوری شدم شنبه نوبت دکتر دارم حتما میگم..انشا... بسلامت زایمان کنی

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
من با ان تی ۲۲ اسفند میشدم ولی با محاسبه ی دکترم گفت ۱۸ اسفند چون تعطیله ۱۹ اسفند

به امیدخدا

طبیعی دیگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40