2737
2734

سلام دوستان.حس کردم همچین تاپیکی تو نی نی سایت جاش خالیه.از همه مادرایی که نوزاد نارس داشتن دعوت میکنم بیان تو این تاپیک تا از تجربه هاشون بگن شاید کمکی بشه به مادری که تازه نوزاد نارس دنیا اورده

دختر من ۲۸هفته با وزن ۱۲۶۰ و قد ۳۸ دنیا اومد و ۴۰ روز بستری بود.الان ۲سال و ۲ماهشه و وزنش ۱۲۷۰۰ و قدش  ۹۰ هست و خداروشکر همه کاراشو تقریبا به موقع انجام داد.

فقط یکم تو حرف زدن تنبله .همه کلمه هارو بلده و تنبلی میکنه که بگه ولی خب طبیعیه بالاخره نارس بوده و بیشتر زمان میخواد

اینجا میخوایم از سیر تکاملی بچه هامون صحبت کنیم

از نظر وزن گیریشون

کسایی که بچه هاشون وزنگیری بهتری داشتن بگن چه مکملایی دادن 

از نظر هوشی و هرچیزی که مادرای بچه های نارس و نگران میکنه

خوشحال میشم که تو این تاپیک همراهیم کنید

اگه سوالی دارین بپرسید حتما جواب میدم❤❤❤❤

من سه تا بچه دارم هر سه تا هم هفته 35 دنیا اومدند

با وزن2800، 2500،1800

بچه هام از نظر هوشی و درسی از بچه های دیگه اگر بالاتر نباشند، کمتر هم نیستند  

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

پسر من ۳۱ هفته با وزن ۸۸گرم بدنیا امد بخاطر فشارخون و دفع پروتئین الان رفته تو ۲۳ماهه  ۱۲۵۰۰ وزنشه قدشم ۸۴

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پسر من ۳۱ هفته با وزن ۸۸گرم بدنیا امد بخاطر فشارخون و دفع پروتئین الان رفته تو ۲۳ماهه  ۱۲۵۰۰ وز ...

۸۸۰ گرم

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
2731
من سه تا بچه دارم هر سه تا هم هفته 35 دنیا اومدند با وزن2800، 2500،1800 بچه هام از نظر هوشی و درسی ...

میشه بپرسم چرا هر ۳تاشون نارس دنیا اومدن؟من برا بارداری بعدیم خیلی میترسم که بازم زایمانم زودرس شه

پسر من ۳۱ هفته با وزن ۸۸گرم بدنیا امد بخاطر فشارخون و دفع پروتئین الان رفته تو ۲۳ماهه  ۱۲۵۰۰ وز ...

عزیزم خدا حفظش تقریبا با دختر منه.خدا حفظش کنه.قد و وزنشم خوبه

میشه بپرسم چرا هر ۳تاشون نارس دنیا اومدن؟من برا بارداری بعدیم خیلی میترسم که بازم زایمانم زودرس شه

بچه اولم به خاطر خونریزی که پیدا کردم زود دنیا اومد

تو بارداری دوم دکتر گفت چون سابقه زایمان زودرس داری باز هم احتمالش زیاده که زود زایمان کنی، کلی آمپول هم برای جلوگیری از زابمان زود رس داد ولی به خاطر پاره شدن کیسه آب بچه هام که دوقلو هم بودند زود دنیا اومدند

اگر زایمان اول زودرس باشه احتمال اینکه زایمان دوم هم زود رس باشه هست

بچه اولم به خاطر خونریزی که پیدا کردم زود دنیا اومد تو بارداری دوم دکتر گفت چون سابقه زایمان زودرس ...

منکه واقعا میترسم چون خیلی سخته نوزاد نارس داشتن.ترجیح میدم دیگه بچه نیارم

2738
منکه واقعا میترسم چون خیلی سخته نوزاد نارس داشتن.ترجیح میدم دیگه بچه نیارم

نه بابا ترس نداره نگران نباش ان شاالله که چیزی نمی شه

دکتر خودش بهت آمپول میده و اگر لازم باشه استراحت مطلق

بچه های من تو بارداری دوم دوقلو بودند جاشون تنگ بود زدند کیسه آب را پاره کردند، بعدشم من واقعا بدنم ضعیف و بی جوون بود

تو بارداری اول هم چون شب قبلش نزدیکی داشتم به خونریزی افتادم

نه بابا ترس نداره نگران نباش ان شاالله که چیزی نمی شه دکتر خودش بهت آمپول میده و اگر لازم باشه استر ...

آره ۲قلوها که اکثرشون زود دنیا میان.نمیدونم ولی واقعا آرزومه که بچه ی بعدیم سروقت دنیا بیاد

آره ۲قلوها که اکثرشون زود دنیا میان.نمیدونم ولی واقعا آرزومه که بچه ی بعدیم سروقت دنیا بیاد

ان شاالله به موقع دنیا میاد نگران نباش

2706