2733
2739

من برا روز مادر به همه داداشام گفتم پول جمع کنیم برا‌مامان گوشی بخریم 😍😍

ولی زن داداش بزرگم گوشی خوب نداره و چند وقته ب داداشم میگیم براش گوشی بخر‌ گوش نمیده

الان اون ببینه برا مامانم گوشی گرفتیم ناراحت میشه

عذاب وجدان دارم 😥

اره فردا میاد تاپیک میزنه من گوشی ندارم خاهر شوهر عفریته ام پول گرفته برا مامانش گوشی بخره🤣🤣

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه خب همه پول گذاشتین خریدین

داداشت خودش تنهایی ک نخریده واسه مامانت

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩

خوب این اصلا ربطی نداره بهمدیگه شما چند نفری میخواید پول بزارید رو هم بخرید برایه مامان ، شاید داداشت وسعش نمیرسه الان بخره برایه زن داداشت 

👑♥️🌺♥️🌺♥️فقط خدا  🌺👑💗💗💗💓♥️♥️♥️♥️😘
اره فردا میاد تاپیک میزنه من گوشی ندارم خاهر شوهر عفریته ام پول گرفته برا مامانش گوشی بخره🤣🤣

وای 

اصلا نمیخوام ناراحت بشه 😭

خیلی عذاب وجدان دارم

نمیتونمم کنسل کنم قضیه رو

2738
خوب این اصلا ربطی نداره بهمدیگه شما چند نفری میخواید پول بزارید رو هم بخرید برایه مامان ، شاید داداش ...

خب اخه خودشم پول میزاره داداشم 

ولی خب یه گوشی ارزون سعی کردم پیدا کنم که هر کدوممون ۳۰۰ پول بدیم و فشار نیاد ب کسی

البته زن داداشمم به گوشی ۲ میلیونی راضی نیس برا خودش 

خدا کنه ناراحت نشه 

به نظر من اگه در توانتونه و داداشت نمی تونه شما ام کمک داداشت کن تا اونم برای روز زن کادو گوشی موبایل بده به همسرش .خیلی ام جالب میشه . همون موقع بعد کادو مادرتون داداشت کادو خانومش رو بده .  گناه داره 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ب داداشت بگو پول جور کن برای خانومت هم روز زن کادو موبایل بده

هزار بار بهش گفتم 

گوش نمیده 

دلایل خودشو داره که از نظر ما شاید مسخره باشه

البته بگم برا مامانمم اولش راضی نبودا ولی من گفتم لازم داره خوبه گفت باشه

خب اخه خودشم پول میزاره داداشم  ولی خب یه گوشی ارزون سعی کردم پیدا کنم که هر کدوممون ۳۰۰ پول ب ...

خوب اگر ناراحت میشه نمیشه چیز دیگه ای برایه مامانتون بخرید

👑♥️🌺♥️🌺♥️فقط خدا  🌺👑💗💗💗💓♥️♥️♥️♥️😘
2706