2737
2739
عنوان

کدوم مهارت رو حرفه ای یاد بگیرم؟

7468 بازدید | 33 پست

دوست دارم یه هنر تخصصی داشته باشم اول برای روحیه خودم بعد اگه شرایط جور بود کسب درآمد. 

لطفا وقتی انتخاب کردین دلیل هم بگید... 

در ضمن دوس دارم به هنر ماندگار باشه.

تعداد رای : 17
نظرسنجی
خیاطی
10
58%
فرش و تابلو فرش بافی
4
23%
هیچ کدوم پس پیشنهادتون بگید
3
17%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین به چه مهارتی علاقه داری اگرعلاقه  داشته باشی اشتیاق و انگیزه و خلاقیت هم خواهی داشت و پیشرفت خواهی کرد...همه میگن خیاطی درآمدش خوبه ولی من واقعا علاقه و حوصله شو ندارم اما عاشق نقاشی هستم الان بادوتا بچه میرم کارگاه آموزش نقاشی...توهرزمینه ای اگر تا انتها بری و مهارت عالی کسب کنی میتونی بافروش کارهات  یا آموزشش  درآمد هم داشته باشی.اگر سرسری بگیری و کم تلاش کنی براش نه به درآمد میرسی و نه به اون کار مسلط میشی کارهات خوب از آب درنمیاد.

2738
زبان انگلیسی یاد بگیر یا برو باشگاه هرکدوم که دورش تموم شد میتونی همون جا به عنوان مدرس یا مربی آموز ...

عزیزم کارم مرتبط با رشته تخصصیم انتخاب می‌کنم 

این یه کار ذوقی برای ساعت های بیکاریم هست. 

ببین به چه مهارتی علاقه داری اگرعلاقه  داشته باشی اشتیاق و انگیزه و خلاقیت هم خواهی داشت و پیشر ...

دقیقا درسته 

درضمن هیچوقت برای یادگیری مهارت جدید دیر نیست آفرین. 

دقیقا این سوال سوال منم هست 

دوست دارم یه هنر یاد بگیرم اعتماد بنفس میده بهم 

خیاطی خوبه یا کوتاهی تخصصی یاد بگیرم؟

گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
دقیقا این سوال سوال منم هست  دوست دارم یه هنر یاد بگیرم اعتماد بنفس میده بهم  خیاطی خوبه ...

ببین کدومش علاقه داری 

من بودم همون خیاطی رو انتخاب میکردم چون اصلا روحیم با جو آرایشگاه سازگار نیست. 

ببین کدومش علاقه داری  من بودم همون خیاطی رو انتخاب میکردم چون اصلا روحیم با جو آرایشگاه سازگا ...

اره عزیزم میدونی من بی نهایت به لباس علاقه دارم دوست دارم خودم برای خودم بدوزم و اینکه هی التماس نکنم کسی مدلم بشه

گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706