2737
2734
عنوان

دهنمون سرویسه

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 21 پست

بعدش باید هی تاپیک دعوا تفاوت کادوها رو بین مادرزن و مادر شوهر رو بخونیم

یعنی وای بحالشووون 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش باید هی تاپیک دعوا تفاوت کادوها رو بین مادرزن و مادر شوهر رو بخونیم یعنی وای بحالشووون 

من بخدا عین هم بهشون کادو و عیدی میدم

هیچ تفاوتی هم قائل نمیشم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

از ولنتاین بدتر مال روز زنه

انگار طلبکارن

یا مقایسه کادو مادرشوهر با کادو خودشون

بابا طفللیا صبح تا شب دارن واسه کی کار میکنن پس؟؟

مگه توی سال کم خرج میکنن برامون که منتظر روز زن میشینیم؟

2731

ولن 😷😷😷

واژه از این چندش تر این چند روز ندیدم تو نی نی سایت

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
از ولنتاین بدتر مال روز زنه انگار طلبکارن یا مقایسه کادو مادرشوهر با کادو خودشون بابا طفللیا ص ...

با این اوضاع داغون وخراب

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
ولن 😷😷😷 واژه از این چندش تر این چند روز ندیدم تو نی نی سایت

😷😷😷😷😷😷