2733
2739
عنوان

کادوهایی که من دوست ندارم

235 بازدید | 16 پست

کادوهایی که شوهرم می خره رو‌دوست ندارم

خودش می بینه چند وقته درگیر اینم کیف بخرم

راستش من کیف مارک می خرم چون دوسال یه بار کیف می خرم 

اونم باید یه چیزی باشه که خیلی خوشم بیاد

رفتم درسا کیفاش خیلی گرون بود بی خیال شدم

حالا رفته برام‌از این هدفون بی سیم ها خریده اصلا دوسش ندارم

اصلا از این چیزا خوشم نمیاد 

اپلواچ هم دوست ندارم ولی باز اونو می گرفت بیشتر دوس داشتم قابل تحمل بود 

این کارایی نداره اصلا 

با ذوق اومد بهم داد

منم تو ذوقم خورد جعبه اش رو دیدم 

مثل بی شعورا رفتم‌تو سایت قیمتشم دیدم بیشتر ناراحت شدم

اعصابم خورده

چرا آنقدر. داغونه هیچ وقت چیزی نمی خره که من دوس داشته باشم

یعنی یه چیز براش می فرستم میگم این قشنگه که بدونه برام بخره

بازم با سلیقه خودش می خره

تورو خدا نیاید تیکه بندازید

وقتی هم دستش تنگ بود همین بود یعنی هرچی خریده من گذاشتم تو کمد بی استفاده خودش نمی فهمه که سلیقه من خیلی باهاش فرق داره حداقل به خودم بگه غیر مستقیم 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو ذوقش نزن 

به خدا حرفی نمی زنم اما حرصم در اومده از دستش 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
بهش بعدا بگو مثلا میخوام پول جمع کنم ی چیزی بخرم مناسبتارو پول بده بهم

باور کن میگم 

نمی دونم چرا متوجه نیست 

الان من دارم واسه کیف خودکشی میکنم

دید به خاطر قیمتشون از مغازه اومدم بیرون 

ولی بازم حیرون میمونم آنقدر می گم مو در میاره

2738
دفعه دیگه بگو هرسال کادو سورپرایزی میگیری مزش میره، امسال به مناسب تولدم بریم فلان چیزو بخریم. 

همین میگم امیدوارم فایده کنه

نزن تو ذوقش خب  خیلیا آرزو دارن شوهرشون واسش یه هدیه بخره

اتفاقا به مامانم گفتم همین رو میگه 

شوهر خواهرم‌سر همه مراسم های اینجوری روز زن و تولدای خواهرم باهاش قهر میکنه ولنتاین هم میگه برای کافراست

من و دوستم همیشع چیزی ک میخوایم رو بهم میگیم و دوستم غیرمستقیم ب همسرم میگه مثلا تیتا اینو دوس داره

😁

تو هم ب دوستت یا ابجیت بگو

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اتفاقا به مامانم گفتم همین رو میگه  شوهر خواهرم‌سر همه مراسم های اینجوری روز زن و تولدای ...

بگو تو روز ازدواج کادو بگیر مومن

باور کن همونجا تشنج میکنه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
بگو تو روز ازدواج کادو بگیر مومن باور کن همونجا تشنج میکنه

دقیقا خیلی پولداره ولی خسیس 

راستش زیاد رابطه همسرم با خواهر من یا دوستم صمیمی نیست ازشون بپرسه

کاش پول رو می ریخت تو حول آنقدر حرص نمی خوردم

2706