2737
2739
عنوان

مجردهایی که نمی خان ازدواج کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 81 پست
آره خب متاهلی مسولیتش خیلی بیشتره

اره 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مجردی خیلی خوبه تا الان ازدواج نکردم تو سایت دیدم همه از شوهر می نالن منم کاملا بی خیال شدم

متولد ۵۸ هستی؟ عکس خودته؟ 

نی نی یار جان هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد (هرچقدر منو لغو کاربری کنی یا راهی میابیم یا راهی میسازیم) کاربری پنجممه 🤪
2731
شما نمیتونی دوستت رو مجبور به انجام کاری بکنی شاید دلایلی داره که نمیتونه مستقیم به شما بگه پس باید ...

من تو کلام نگفتم مجبورش میکنم

به خودش هم نگفتم برای من توضیح بده

فقط تعجب کردم

حتی نگران دوست خودم هستم 

و دوس دارم بهش کمک کنه

چه این ازدواج سر می گرفت چه نمی گرفت برای من عزیز

نمی دونم این برداشت که من می خام دخالت کنم یا می خام بهش فشار بیارم از کجا تو ذهن شما آمده 

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊
ازدواج چیه بابا ..اه اه

منم با نظر شما موافقم ولی اینطوری هم به این وضعیت،به ازادی،به اینکه هروقت هرجا بخوام برم و شب یه وقت بیام یا نیام و...عادت کردم و دیگه بعید میدونم بتونم ازدواج کنم.

تنها ایراد مجردی اینه که به خوشی عادت میکنی.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
نمی دونم ولی پسر هم به من گفت حیف شد لگد به بخت خودش زد  من مرد زندگی هستم میدونم هست& ...

خب بهت میگممممم... ببین پسره همین اول چطور گف... با اعتماد به سقف میگه به بخت خودش لگد زد.... یه سطح نبودن خیلی بده... بعدا هی میزنه تو سرش همه چیو

2738
انفاقا یکی پیدا کردم  خودم گفتم اگر این نشد اون  چون واقعا ایشون رو زمین نمی مونن

ناز شصتش مبارکه

یه پیر پسر بیکار و الاف و بیسواد و زشت و فقیر😎. علت اومدن توی این سایت هم بی عرضگی و اینکه توی دنیای واقعی نمیتونم با خانومها حرف بزنم اومدم اینجا.اعتقاد دارم بقیه آقایون این سایت هم داستانشون همینه پسر درست درمون اینجا نمیاد.بخدا😰
یکی مثل منم نمیتونه طرفشو پیدا کنه 🙁

به قول پرویز اسیر شدیم بخدا 😁

نی نی یار جان هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد (هرچقدر منو لغو کاربری کنی یا راهی میابیم یا راهی میسازیم) کاربری پنجممه 🤪
خب چرا دخالت می کنید

چه دخالتی 

حدس می زنید یا فک میکنی حس ششم داری

من حتی معرفیشون نکردم 

خود پسر دیدیش خوشش اومد 

توروخدا هرچی به ذهنت می رسه رو‌ننویس

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

منم يه اقايى كه دكتراى كامپيوتر داشت و خونه و ماشين و شغل خوب و خونواده اصيل داشت و قدبلند و خوشتيپ به دوستم معرفى كردم گفت نه حتى حاضر نشد همو ببينن

اين اقا پيج دوستمو ديده بود و خيلى ظاهرى پسنديده بودش

چند ماه بعدش دوستم با يه رزيدنت راديولوژى پولدار ازدواج كرد پدر پسره هم سفير يكى از كشورا بوده الان بازنشسته شده وكلى هم عاشق و معسوقن 

احتمالا دوستت با كسى هست

والا انگلیس درس خوندن از نظر همه خوب نیستا. 

از نظر شما شاید 

اما من ۱۵سال با این آدم دوستم یه هفته می رفت مسجد یه دعایی رو می خوند بتونه بره خارج

انفاقا چون می دونستم پسره این شرایط داره خوشحال شدم 

گفتم بلاخره به خاسته اش می رسه

2706