2737
2734

بچه ها۳روزه سرماخوردم  و لب هام بدجور خشک شدن و همش میسوزن اگه راه کاری دارین بگین بخدا شبا نمیتونم بخابم😭😭😭😭😭😫😩😩😩😩😩😩😫😫😫😫😫😫 

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔

عزیزم باید چرب کنی از داروخونه بالم لب بگیر

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم اينجوري ام قرمز قرمز شده😔😔😔

خیلی سخته تا حالا اینجوری نشده بودم😫😫😫😫😫

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
از دهن نفس میکشی؟پماد تتراسایکلین چشمی عالیه بزن بهش

اره بابا بینیم شبا کیپ میشه هرچقد قطره میریزم باز نمیشه مجبورم از دهن نفس بکشم

2738
بخورسرد بزار.زیر سرتم بالاتر بزار.قطره چی میریزی؟یه پیاز بردار خورد کن بو کن تا دماغات باز بشه

قطره بینی سدیم کلراید میریزم ولی اصن انگار نه انگار.پیازو بو کنم که اشکم درمیاد😭😭😭😭