2733
2739
فاطی خانم سلام
منم دقیقا مشکل تو را دارم.شوهر سرد و کم حرف...
خیلی سخته وقتی که خودتم مثل من ادم شلوغ و پرحرف و زبلی باشی .وای چی میشه وقتی که تازه شوهرت از دست تو خسته میشه وای ی ی ی ی ی ی ی ی
عاقبت یک شب از این شبهای نور......کودک من پا به این دنیا نهاد
آن زمان بر من خدای مهربان.....نام شور انگیز مادر نهاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم همینجوریه .درست بشو هم نیست من 5 ساله ازدواج کردم و دیگه دارم عادت می کنم.البته شوهر من با همه اینجوریه.وقتی باهاش صحبت می کنم میگه چی کار کنم پاشم واست برقصم؟
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
2728
تنها راهش این بود که قبل ازدواج همدیگه رو بشناسیم .دو انسان که متضاد همن.یکی شیطون و پر هیاهو و عجول و دیگری بی نهایت ارام و سرد.تازه کسی هم درکت نمی کنه همه می گن شوهر به این خوبی و سربه زیری و ارومی داری دیگه چی می خوای؟
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
2738
و من دقیقا فردای عقد که اومدیم بیرون قدم بزنیم متوجه این موضوع شدم.البته ما سنتی ازدواج کردیم و بدون شناخت .
ولی شوهر من از بچگی اروم بوده .خووووووووونه مامانشم که می ریم باز ارومه.
من اولی زندگیم خیلی تو ذوقم خورد یه دختر شیطون که مدام بلبل زبونی می کرد و مجلس گرم کن بود(حتی تو دانشگاه)و مدام تو فعالیتهای گروهی وقتی با نامزدم می رفتم بیرون دیونه می شدم چیزی هم نمی تونستم بگم شبا کلی گریه می کردم.گاها 2 ساعت تو ماشین می چرخیدیم و اقا اصلا صحبت نمی کرد........اما به مرور دیگه عادت کردم.البته به نظرم این ایراد نیست بلکه شخصیت این ادما ذاتا ارومه.
و اما راه حل برای خودت برنامه بذار برو باشگاه با دوستات رابطه داشته باش و شاد باش چون اگه منتظری همسرت شلوغ بشه امکان نداره و به تدریج خودت افسرده می شی.
2706