2737
2739
منم می خوام اقدام کنم.آزمایش پاپ اسمیر دادم واکسن سرخچه هم باید بزنی (اگه قبلا نزدی) و از 3 ماه قبل هم فولیک اسید بخوری
سلام

قبلش حتما پیش یک دکتر برو تا هم معاینه ات کنه که عفونت نداشته باشی . هم تست پاپ اسمیر بگیره و بگو آزمایشات پیش از بارداری رو برات بنویسه .
واکسن هپاتیت و سرخک هم اگر نزدی فکر نکنم دکترت تجویز کنه چون واکسن سرخجه تا هشت ماه اثر در بدن باقی می مانه و هپاتیپ تا شش ماه یعنی باید این مدت حتما جلوگیری داشته باشی .
البته قبلش برای آزمایش هپاتیپ و ایدز و انگل حیوانات خانگی و بیماری های ویروسی رو حتما می نویسه تا انجام بدی .
خانمی از همین الان شروع کن روزی یک عدد اسید فولیک یک میلی گرم بخور . و سعی کن تا جای ممکنه هر دارویی رو نخوری مخصوصا مسکن . یا قرص های استامینوفن کدئین . خیلی خطرناکه برای جنین .
انشاا... که به زودی زود مادر بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آیا می توان از IUI برای انتخاب جنس استفاده نمود؟

با برخی روشهای آماده سازی می توان اسپرمهای پسر و دختر را از هم جدا نمود و برای انتخاب جنس از آنها استفاده نمود. در این روشهای آماده سازی تعداد اسپرمی که در نهایت جدا می شوند کم می باشد و برای کسانی که مشکل ناباروری دارند انجام آن توصیه نمی شود.

خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392&PostID=41878412#41878412
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو