2737
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟؟

692 بازدید | 32 پست

سلام

اول از همه بگم شوهرم مرد خوبیه و دوسش دارم.

ولی گاهی الکی عصبی میشه!

مثلا امروز عصر سر کار بود برای شام دلم هوس سالاد ماکارونی کرده بود.

زنگ زدم بهش ببینم با هم میریم خرید بعد کارش یا خودم برم؟

قطع کرد...الانم ک اومده دعوام میکنه؟؟

خب تقصیر منه؟؟

فکر نکنم موضوع مهمی باشه

خوشی زده زیر دلتون

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ولش کن پریوده

خوب میشه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

منم فک میکنم موضوع مهمی نیست ک تاپیک بزنی..اون لحظه شاید کار داشته...برا من ک از هر ده تا زنگ ۸ تاش بی جوابه باید خودمو بکوبم جایی....

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

خوب عزیزم اگه مرد خوبیه    دیگه هر مردی از یه لحاظی  می لنگه    مثل خود ما زنا   ماها همه کامل که نیستیم هرکدوم یه اخلاق بدی داریم     توام سعی کن اگه میدونی چیزی عصبانیش میکنه کمتر انجام بدی اونکارو

البته منم کم نیاوردم و قهر کردم😐

متنفرم از قهر زن و شوهر

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍