2733
2739

🥺🤔

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من كه ديروز كادومو گرفتم😌 

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
روز عشقه بین دو جنس مخالف ن جنس موافق    

ولنتاین روز دوست داشتنه 🥰

میتوني به هرکي که دوسش داري کادو بدي حتی مادر پدر خاهر دوست 🥰

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
من كه ديروز كادومو گرفتم😌 

چي گرفتیییي 😍

2738
روز عشقه بین دو جنس مخالف ن جنس موافق    

واقعا?

ینی ب رفیق کادو بدیم مسخرس?

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
ولنتاین روز دوست داشتنه 🥰 میتوني به هرکي که دوسش داري کادو بدي حتی مادر پدر خاهر دوست 🥰

روز عشقه 

با دوس داشتن فرق داره

به نظرمنم مال جنس مخالفه 

لطفاا خووواهش میکنم کسی منو لایک نکنه. توروخدالایک نکنید
زن داداشم برای خواهرم همیشه هدیه میخرید،چندش

😂

روز عشقه  با دوس داشتن فرق داره به نظرمنم مال جنس مخالفه

هر کي یه اعتقادي داره ما به دوست صمیمی مونم کادو میدیم شما هر طور که راحتید 

2706