2733
2739
عنوان

تب میتونه برا دندون باشه؟

86 بازدید | 19 پست

خانما تب میتونه برا دندون باشه؟دخترم سه تا دندون از بالا داره درمیاره دوتا نیش یه آسیاب 

هی تب میکنه دکتر هر بردم گفت تا روز پنجم اگه رو ب بهبود نبود ازمایش بده منم چون داشت بهتر میشد دیگه ازمایش نبردم ک بده اما از امروز باز میبینم تب کرده کسی تجربه داشته هفته پیش هم واکسن یکسالگی زد

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تبش چنده

دیجیتال دارم متاسفانه انداختش تو اب دیگه کار نمیکنه نمیدونم چنده

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2738
آره دخترم با هر دندونش تب کرد 

تا چند درجه میرسید؟

بله تب و اسهالی می تونه باشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بله تب و اسهالی می تونه باشه

تا چند درجه؟

سلام عزیزم مبارکش باشه دندوناش. بله طب تخفیف همراه با اسهال نشونه دندون درآوردنه. نگران نباشین

خیلیم خیف نیس

بخاطر واکسن یکسالگیشه.مگه بهداشت بهتون نگفتن؟واکسن یکسالگی تبش این مدلی چن روز بعد خودشو نشون میده

چرا گفت اما گفت یک هفته اخه دخترم سه شنبه هفته پیش واکسن زد قاعدتا باید دو شنبه تب میکرد نه الان 

ولی خب کلا تا پریروزا تب داشت دیروز بدنش فقط یکم گرم بود اما در حد تب نبود

2706