2410
2553
عنوان

همه تاپیک های ترکیده !

158 بازدید | 14 پست

من امروز یکم بیشتر تو سایت بودم ، توی دو تا تاپیکایی بودم ترکیدن ! 

مهم نیست چرا ترکیدن ولی چه چیزایی که توشون نخوندم !

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

چی خوندی؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینکه به دختره برمی گردن میگن لابد خودت بد رفتار کردی لابد خودت بد بوده پوشتت که استاده اینجور رفتار کرده ! 

اینکه کاربر آقا برمیگرده میگه چون آقایون تا دم مرگ ! قدرت شهوت شون حفظ میشه پس باید زن با اختلاف سنی بستونن ! خدا  نکرده زن که بعد از 45 سالگی دیگه قدرت جنسی نداشت آقا مشکل نداشته باشه ! 

اینکه به دختره برمی گردن میگن لابد خودت بد رفتار کردی لابد خودت بد بوده پوشتت که استاده اینجور رفتار ...

اینجا خانما بر علیه خانما هستن😣😣😣😣

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
2714

اینکه شوهر فلان کاربر خانوم اجازه نفرمودن ایشون برن دانشگاه ، حق دارن والا ! 

دانشگاه جای تحصیل علم نیست که جای لوندی و دلبری و تحریک و اتاق بسته ی استاد و دانشجو و استادای هیز و دانشجوهای هیزتره !

دختره اومده حالا یا کشکی کشکی ! یا واقعی اعتراف می کنه فیلم پ و رن می بینه و ناراحته ، بر میگردن میگن 

برو استغفار کن

برو ذکر بگو

برو به خدا پناه ببر

از شیطان دور شو 

والا اینهمه دکترا روانشناسی خوندن یا اینمه علم پیشرفت کرده همه کشک !

بعضی کاربرا بجای اینکه یه سره اینجا ولو باشن لااقل یه سری مطالب درست حسابی اصن نه کتاب ولی از همین دنیای مجازی اطلاعات درست حسابی بگیرن !

اینکه بیاییم بگیم دیگه رژ نزنیا که استادت نبوسدت ! آخه راه حله !

کی گفته قوه ی جنسی مردان قویتره ! اینها بهانه است واسه هرزگی یه عده که چند تا عقدی و چند تا صیغه شونو داشته باشن

همین خانوما به آقایون حق می دن که همه جوره امتیازی به خودشون بدن ، بعد ما حق طبیعی خودمونو نقض می کنیم! 

ینی ما همیشه بریم تو گونی بریم این ور اون ور چون آقایون هیچی دست خودشون نیست ؟!

اینکه کاربر آقا برمیگرده میگه چون آقایون تا دم مرگ ! قدرت شهوت شون حفظ میشه پس باید زن با اختلاف سنی ...

اتفاقا آقایون خودشون بعد از ۴۰سالگی از نظر جنسی خیلی سست میشن برعکس خانوما که تازه از بعد از ۳۰ سالگی تا به اوج می رسن . اختلاف سنی زیاد بین زن و مرد باعث میشه خانمها اذیت بشن و نیازشون ارضا نشه بارها و بارها در مورد دوستان و اقوام دیدم که با اختلاف سنی بالای ده سال چقدر زنها از نظر جنسی اذیت میشن و نیازشون از بعد ۳۰ سالگی برآورده نمیشه.

بیا همین الانشم مشخصه

همون کاربرا که جنس زن رو همیشه مقصر می دونه و تا یه چی میشه شروع به موعظه می کنن اینجور تاپیکا حرف نمی زنن که !

اتفاقا آقایون خودشون بعد از ۴۰سالگی از نظر جنسی خیلی سست میشن برعکس خانوما که تازه از بعد از ۳۰ سالگ ...

والا !

من خودم توی دوستای نزدیکم اینقدری دیدم خانم ها مشکل دارن در برآورده نشدن نیازهای جنسی شون ، نشنیدم شوهراشون مشکل داشته باشن

2706