2752
2734
من دختر 5 ماهه دارم دارم بهش غذای کمکی میدم وزنش کمه 5400 گرمه. قاطی فرنیش شیر خشک اس ام آی پروگرس میریزم شاید وزن گیریش بهتر شه. از مامانی خووب می خوام راهنماییم کنند . اگه نسازه چند ساعت بعد اسهال میگیره. اگه اسهال نگیره وزنش بالا میره یا نه.چکار کنم
شما چه شیر خشکی توصیه می کنید که بهتر باشه
یه سوال دیگه بعضی مواقع سه بار دستشویی می کنه توو دستشویی خلط می بینم اشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پوشاکشو چند ساعت یه بار عوض کنم. بعد از هر ادرار باید عوضش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی
تا اونجایی که میدونم بعضی بچه ها شیرخشک بخورن سریع قرمز میشن یا دونه ی قرمز میریزن بیرون
بعضی هم بالا میارن.......

من نان میدم... نان 2 از 6 ماه به بالا خیییییلی خوبه و همچین زیادی چاااااااق میکنه....

پوشکشم باید بهش بسازه.... نینی من که خیلی کوچیک بود حتی یه مدت کهنه پارچه ای میذاشتم یا پوشک نواری....
چون پوشک کامل مواد جاذب رطوبت داره که ممکنه حساسیت بده.
الان پوشک ترکیه ای joyful یا evy baby میبندم عاااالیه.... قیمتش یکم از ایرونیا بالاتره ولی جنسش عالیه. پنبه ای هست و مث پنبه ریز و مبارک و ... پلاستیکی نیست.
وقتی هم خیس کنه خیسیها جمع میشه تهش و نشون میده که کی باید عوض کنی.... اما لازم نیس بعد هر بار جیش تعویض بشه.... ولی وقتی پی پی میکنه سریع عوض میکنم مخصوصا که اسهالی هم باشه......
عزیزم بچه های کم وزن نباید زود غذای کمکی رو شروع کنن... چون غذای کمکی خودش ممکنه باعث کاهش وزن بشه... نمیدونم تو چرا قبل از 6 ماهگی غذای کمکی شروع کردی...
و این که بچه مگه چقدر فرنی میخوره؟ شیر خشکی که قاطی فرنی بشه اصلا به وزن گیری کمک نمیکنه حداقل دو تا 120 سی سی شیر خشک در روز لازمه تا بچه وزن بگیره...
به نظر من در این مورد حتما با دکترش مشورت کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام.اگه شیرت خوبه تا پایان شش ماه بهش شیر خودتو بده.
تهران هستی؟از بچه های نی نی سایت آدرس یه متخصص اطفال بگیر هر ماه بچه رو چک کن.دیگه دکتر دقیق بهت می گه باید چی کار کنی.
بهداشت مگه نمی بری؟بهداشت هم خیلی خوب و دقیق هستن.
عزیزم حالت خلط تو مدفوع رو می گن اصطلاحا مدفوع بلغمی که نشونه التهاب روده می تونه باشه. التهاب روده هم می تونه به خاطر آلرژی به پروتئین گاوی باشه. ببرش دکتر شاید مثل دختر من آلرژی داره. می دونی که شیر خشکا از شیر گاو درست میشن.