2737
2734
عنوان

دوستان بیاین از تجربه هاتون بگین

159 بازدید | 30 پست

سلام دوستان اگه کسی تجربه ای تو زندگی به دست آورده تو هر زمینه ای و ازش درس گرفته میشه بگه تا بقیه هم درس بگیرن.

استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

تجربه ک خیلی چیزاهست اگه بخوام بگم فقط تو یک جمله اگه عقل امروزم داشتم کارای گذشته انجام نمیدادم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

امام صادق میگه هرکی رو قضاوت کنی سرت میاد

اینقدر بدشانسم گاهی به ساعت نمیرسه سرم میاد  

البته راضی ام چون باعث میشه طرف و پیداکنم ازش معذرت خواهی کنم

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

تو زندگیم یاد گرفتم با کسایی ک از ته دلشون ب خدا باور دارن تکیه کنم البته ادم مذهبی با اونی ک من میگم یکم فرق داره اونی ک من میگم چه تو باشی چه نباشی از خدا ترس داره وبخاطر خود خدا کار اشتباهی نمیکنه دلش صافه و ی رنگه کمکت میکنه پیشرفت کنی

تیکر ی اتفاق خوب تو زندگیمه انشالله❤انشالله کلی اتفاقای خوب ک خیر شما توش هی براتون اتفاق بیوفته و درد و ناراحتی از زندگیتون بره
2706